Halo Gitarlar

'Elektro Gitar ve Akseuarları' forumunda Yggdrasil tarafından 19 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar geçenlerde internette dolanırken gözüme ilişti bu site tabi kendimi alıkoyamayıp hemen bi gitar tasarladım,size sorum hani donanım tabiki sesteki ana etmen ama halo gitarlarla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? Hani marka genel olarak nasıldır onu merak ediyorum.

  Şimdiden sağolun,kolay gelsin.
   
 2. Müşteri hizmetlerinin rezalet ötesi olduğu hakkında çok bir bilgim yok. Bir yarışmadan Halo gitar kazanan Max Fales isimli bir eleman gitarını 1 seneden fazla zaman olmasına rağmen alamamış. Gönderdik, gönderiyoruz, bitti kargoya verdik, he pardon vermemişiz gibi saçma sapan mailler atıyorlar imiş. O kadar alay konusu oldu ki bazı facebook sayfalarında "meme" tabir ettiğimiz internet geyiğine dönüştü. Onun dışında da genel olarak ilgisiz bir müşteri hizmetleri olduğu söyleniyor.
   
 3. Benim de okuduğum kadarıyla forumlardan son 1 2 yıla kadar baya berbatlarmış kalite kontrolü olsun müşteri hizmetleri olsun, şu zamanlarda çoğu insan kat kat iyi olduğunu söylüyor ama insanlar pişman oldu bir kere o yüzden herkes temkinli yaklaşıyor eğer sizinde alma gibi planlarınız varsa dikkatli yaklaşın hatta ikinci ele yönelin değer çok kaybediyorlar çünkü
   
 4. Anladım.Sağolun çünkü hepimizde olduğu gibi şu ''design your guitar'' olayından kendimi alıkoyamıyorum.
   
 5. bi ara fenderin vardı bulamadım. mobilden girince ingilizce "hayaller mobilden olmuyor" diyerek köpek çekmişti
   

Bu Sayfayı Paylaş