Satılık Bc Rich Jr V Nj Deluxe Blk

'Elektro Gitarlar' forumunda Dethmeth tarafından 19 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    2.000 ₺
    Merhabalar, özellikleri:
    -Gövde ağacı: Maun
    -Fretler ve Scale: 24 Jumbo, 25-1/2"
    -Klavye: Abanoz (tüm bakımları limon yağı ile yapılmıştır)
    -Birleşim: Neck Through
    -Köprü: Floyd Rose ®
    -Manyetikler: 81-85 set
    -Kontroller: 2 volume 1 tone
    + Klavye kenarlarında inci (pearl binding)

Evet özellikler yukarıdaki gibidir onun haricinde sormak istediğiniz soruları 7/24 telefon numaramdan arayarak yada whatsapp üzerinden mesaj yollayarak öğrenebilirsiniz.Gitarın üzerindeki modifikasyonlar zaten bellidir manyetik ringleri metal ile değiştirilmiştir, sap ayarı yapılıdır klavye bakımı yapılmıştır, gövde Jim Dunlop Carnauba kremiyle cilalanmıştır, fotoğraflar günceldir. bu arada gitarın üzerindeki inlayler sökülebilir, Jackson Pearl Sharkfinler vardır. Gitarı nakite çevirmek için satıyorum yoksa satmazdım. Fiyatı gayet aşağı indirdim zaten anlarsınız diğer ilanlardan ancak yine de az bir miktar pazarlık konuşulur. Yanında bir adet gigbag veriyorum istenirse çıkartılıp fiyat düşülür, bir ekstra tremolo yayı, iki adet manyetik vida yayı, alyanlar, tremolo kolu dahildir. Kargo alıcıya aittir Edirne'den Kars'a kadar Türkiye'nin her yerine istenilen kargo firması ile yollanır. Detaylı fotoğraf isteyenlere istenilen adresten atarım. Alacak olan kişiye şimdiden hayırlı olsun. Ankara'da elden teslim edilebilir.

Ekli dosyalar:

devastator ve sizofren85 bunu beğendi.