Amfi Kargo Fiyatları

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda batuhanyeni tarafından 19 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar 20 wattlık normal bir amfi kaç lira tutar kargo ortalama? Adana-İstanbul arası (yaklaşık 1000km)

2. EMM

EMM

735
    821
    4,556
    Watt'la değil de desi olarak ölçülür.

3. Yani tam bilmediğim için ortalama olarak verdim. Yaklaşık 8 kg tek bildiğim bu :D

4. EMM

EMM

735
    821
    4,556
    Nedir alet? Hacim ve kilo olarak ölçülüyor. 30TL-60TL arası olur herhalde.

5. VOX Vt20. İnternette var sanırım ölçüleri bir bakayım ben

6. Hafta içi 13-15 arası ya da 12-15 saatleri arası indirim de varmış. Garanti olsun diye saat 14'te götürün indirimi de hatırlatın. Forumda bu şekilde tweedcase ile samsun-istanbul(ya da Ankaray'dı hatırlayamadım) fender stratı sadece 30 tl'ye göndermişler. Tweedcase en ağır ve büyük hardcaselerden biri. Eğer hala bu şekilde bir indirim varsa şaka gibi fiyatlara yurtiçi kargodan gönderilebilir.

7. Teşekkürler

8. Şiddetle PTT tavsiye ediyorum. Özellikle fiyat olarak çok fark ediyor.

yukselapo, MetalAddiction ve wolkN bunu beğendi.
  9. Hocam sahibindende bir tane adam gayet normal bir fiyatla 2.el vox amfi satıyor. Adamla konuştuk baya iyi birine benziyor ama gittigidiyor %7 komisyon aldığı için ptt kapıda ödemeyle satmak istiyor. Ptt kapıda ödemede mal sıkıntılı gelirse iade edemiyormuşsunuz ama

10. yurtiçi kargoda saat 1 ile 3 arasında baya indirim oluyormuş sanırım @ogulcaan detaylı bilgileri aktarabilir ben hatırlayamadım :)

11. Ptt kargo Antalya Van arası blues jr. 21 tl . 1 gün geç gider ama çeyrek fiyat ödersin.

AykanKK bunu beğendi.
  12. Bildigim kadariyla yuzde kirk indirim oluyor. Ama yine is oradaki olcum yapan kisiye kaliyor. Bu indirime ragmen 20 liraya pickguard teslim aldim bu hafta ici. 30 liraya case ile gitar da gondermistim uc kere.

13. Ve ev yakınsa yada araç varsa mutlaka şubeden al yine fiyat oynar

14. PTT Kargoda bir sıkıntı yok da mesela yurtiçinde falan ürün sıkıntılı gelince iade edebiliyorsun ama PTTde ürünü açtığın an iade almıyorlarmış bu da sahibindendeki kazıkçıları arttırabilir. Adam iyi biri gibi geldi ama güvenmem kimseye

15. Ptt 30-40 tutar. Digerleri 60-70

16. marshall 30w bass amfisini istanbul-çorum arası getirttik yurt içi ile 80 lira vermiştik. Hala kor gibi durur içimde.

17. Yurtiçi pişmanlıktır PTT candır. fakat şu ayrıntıyı atlamayın küçük şubeler belli bir desinin üzerinde kalan aletleri almamaktalar zaten elektronikleri hiç almıyorlar ben işkence yaşamıştım 20 kglik 60 watt bass amfiyi yollarken acıbademden yollamıştım ve fiyatıda 28 tl civarıydı ve 1 günde sağlam gitti karabüke istanbuldan. diğerlerine sakın bakmayın derim. Hele ki arasa...

Bu Sayfayı Paylaş