Amfi Kargo Fiyatları

Hafta içi 13-15 arası ya da 12-15 saatleri arası indirim de varmış. Garanti olsun diye saat 14'te götürün indirimi de hatırlatın. Forumda bu şekilde tweedcase ile samsun-istanbul(ya da Ankaray'dı hatırlayamadım) fender stratı sadece 30 tl'ye göndermişler. Tweedcase en ağır ve büyük hardcaselerden biri. Eğer hala bu şekilde bir indirim varsa şaka gibi fiyatlara yurtiçi kargodan gönderilebilir.

Hocam sahibindende bir tane adam gayet normal bir fiyatla 2.el vox amfi satıyor. Adamla konuştuk baya iyi birine benziyor ama gittigidiyor %7 komisyon aldığı için ptt kapıda ödemeyle satmak istiyor. Ptt kapıda ödemede mal sıkıntılı gelirse iade edemiyormuşsunuz ama

Bildigim kadariyla yuzde kirk indirim oluyor. Ama yine is oradaki olcum yapan kisiye kaliyor. Bu indirime ragmen 20 liraya pickguard teslim aldim bu hafta ici. 30 liraya case ile gitar da gondermistim uc kere.

PTT Kargoda bir sıkıntı yok da mesela yurtiçinde falan ürün sıkıntılı gelince iade edebiliyorsun ama PTTde ürünü açtığın an iade almıyorlarmış bu da sahibindendeki kazıkçıları arttırabilir. Adam iyi biri gibi geldi ama güvenmem kimseye

Yurtiçi pişmanlıktır PTT candır. fakat şu ayrıntıyı atlamayın küçük şubeler belli bir desinin üzerinde kalan aletleri almamaktalar zaten elektronikleri hiç almıyorlar ben işkence yaşamıştım 20 kglik 60 watt bass amfiyi yollarken acıbademden yollamıştım ve fiyatıda 28 tl civarıydı ve 1 günde sağlam gitti karabüke istanbuldan. diğerlerine sakın bakmayın derim. Hele ki arasa...

Şuan 2022 yılında ne kadardır 50 wattlık bir amfi gönderim fiyatı? Bir de son dönemlerde otobüs ile gönderen olduysa yaklaşık onlar kaç TL alıyor? Bilgisi olan var mı?

Bir de son dönemlerde otobüs ile gönderen olduysa yaklaşık onlar kaç TL alıyor? Bilgisi olan var mı?
Yazın Temmuz ayında 40' LCD tv Adana'dan İstanbul'a 150-TL İstanbul'dan Tekirdağ'a 80-TL ödemiştim. Bu firmadan firmaya değişiyor. Ürüne göre de.

Kargo firması watt bilmez. Ağırlığa, boyuta, mesafeye bakıyor.
Buyur;

Geri