Satılık Ibanez Gb 100 George Benson Deluxe Jazz Gitar

'Elektro Gitarlar' forumunda zxcvbnm tarafından 19 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    3500$
    Muhteşem bir Jazz gitaristi olan George Benson imzalı bu gitar harkulade dinamik ve harmoniklere sahiptir. 1997 Japon yapımı olan bu model dünya üzerinde çok nadir, limitli sayıda üretilmiştir. Yüksek derecede görüp karşılaşabileceğiniz en iyi sedef kalitesi ve işciliği barındırır. Yüksek rezonanslı seçilmiş 5A Flamed Maple ağaçlarıyla gerçekten muhteşem bir gitardır. Klavye maun+Akçaağaçtır. Abanoz köprüsü ve abanoz tuşesi bulunmaktadır.
    Ayrıca akort konusunda hiç bir problemi yok, Gotoh akort burguları bulunmakta. Ebay fiyatlarına bakacak olursanız ortalama ikinci elleri 4000$'a satılıyor. Tüm parçası orjinaldir, hiç bir ekleme çıkarma yapılmamıştır. Üzerindeki tüm işlemeler gerçek sedeftir. Açıya göre rengarenk bir hal alıyor :)

Gerçek manada en üst sınıf ağaçlar kullanılmış olup genel anlamda ton kalitesi en üst seviyelerdedir.. Zaten jazzcılar bu gitarı çok iyi bilirler :) Türkiyede sanırım sadece bende var. Hiç karşılaşmadım :)

Orijinal hardcase truss road anahtarı ve case anahtarı duruyor.,. Bir ihtimal takas tekliflerini mantık çerçevesinde değerlendirebilirim.

Bridge : Ebony
    Fingerboard : Ebony
    Body : Back & Side Maple
    Top : Spruce / Arched Flamed Maple
    Neck : 3 piece maple/mahogany
    Scale : length 628mm (24.72")
    Nut : Width 43mm (1.69")

image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg 81037 eklentisini görüntüle image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg

Son düzenleme: 22 Kasım 2016
    OsmanBurak, ata, CAJEMIR ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Merhaba ,takas olarak düşünceniz nedir ? ayrıca şehir olarak neredesiniz?
    Teşekkürler.

3. Öm attım

4. tu 12 ye nekadar istiyorsunuz.

5. Yamaha clp 115 digital piyano+usa fender stratocaster standart gitar+laney lambalı vc 30_112 veririm gitarınıza.

6. digital piyano 2000 tl karşılığı satılmıştır.teklifden düşüyorum.bilginiz olsun.

7. 1000 usa dolar+usa standart fender stratocaster+ laney vc 30 112 olarak yineliyorum teklifimi.

8. steınberg ses kartı satılmıştır.nezaketen bilgilendirmek istedim.teşekkürler.

9. :D
    (ahalinin sözcüsü olayim)

OsmanBurak, zxcvbnm ve uvidinli bunu beğendi.
  10. Cumartesi için ayırtıldı

11. Benden kaynaklı bir sorun nedeniyle cumartesi alışverişi gerçekleştiremedik.
    Gitar hala satılıktır.

Dijital veya akustik duvar Piano'ları ile takas düşünebilirim.

12. Yamaha U3 mevcut. Gitar + nakit şeklinde verebilirim.

13. Abi ne yaptın 41.000 lira lık cihaz bu :D 20-25.000 lira nakit istiyorsun yani üste :p

14. Yalova'ya yolun düşerse gel incele kardeşim rakamda anlaşabiliriz (y)

15. Eyw. Teşekkür ediyorum davet için ;)
    Ben daha çok en fazla 5000 liralık piano + nakit yada + gitar tekliflerini değerlendirebilirim

Son düzenleme: 23 Ekim 2016
  16. Acil nakit ihtiyacımdan dolayı fiyatı 1000$ düşürdüm. Dünyanın hiç bir yerinde bu fiyatın altında bulunamıyacak bir gitar

Bu Sayfayı Paylaş