Satılık Mooer Black Secret Ve Mooer Eleclady

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda mmukoza tarafından 20 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İzmir
    Fiyat:
    200 TL
    Takasa:
    kapalı
    Selamlar. Yaklaşık 2 ay kadar önce Eskişehir Doremusic'ten sıfır aldığım mooer black secret ve eleclady pedallarını satışa çıkarıyorum. Kozmetik ve işlevsel olarak problemleri yoktur zaten daha yeni pedallar. İkisinin de kutuları tamdır. Ancak faturaları daha basılmadı, dilerseniz doremusic'ten faturalarını da bastırabilirim. Fakat şuanda Eskişehir'de olmadığım için faturaları göndermem biraz uzun sürebilir malum yaz tatilindeyiz.

Sadece 2 gün için özel indirim : Black Secret : 100 TL , ElecLady : 120 TL, ikisi birlikte 200 TL
    Satış sebebim, daha farklı pedallar denemek için bütçe yaratmaktır. Onun dışında gilmour tarzı işler denemek için almıştım bu pedalları, gayet güzel de çalıştılar herhangi bir sorunları yok. Foruma işim dolayısıyla fazla bakamıyorum, resimler kısa süre sonra eklenecektir. Detaylı bilgi almak için 0 545 739 35 35' e 7/24 whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

İyi günler.

Son düzenleme: 21 Haziran 2016

Bu Sayfayı Paylaş