Satılık Tiny Trio

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda barrios tarafından 20 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    800 TL.
    Takasa:
    kapalı
    Efendim pedalı bilen.... hayır, bilmez. Turkrock'da bu cihazın en son ne zaman ilanını gördüm hatırlamıyorum. Bana bu forumdan satan arkadaş da (Lityum) aslında ilan açmamıştı. Ancak benim aradığım cinste bir preamfi olarak bunu tavsiye etmiş, ben de duyar duymaz atlamıştım (kendisinde 2 tane varmış). Daha önce bir arkadaşta çalmış ve hayran kalmıştım çünkü. (Detay: O arkadaş ise artık gitar çalmıyor çünkü caz saksafoncusu olarak kariyer yapmaya karar verdi... Adı Nedim Ulusoy...)

Bu cihaz sayılı miktarda üretilmiş, halis Türk malı efsane bir butik preamfidir. Galiba 16 tane var. Hepsi de Boğaç Topaktaş tarafından el emeği göz nuru imal edilmiş.
    TinyTrio - BTE Audio

Özellikleri için yukarıdaki linke bakabilirsiniz. 3 kanal (temiz, crunch, hi gain) ve her bir kanalın bağımsız bas, tiz, mid, presence, volum ve gain ayarı var. Hi-gain kanalı İngiliz karakterli ve akıllara ziyan sustain veriyor. Üstelik volüm potuna müthiş yanıt veriyor. Gary Moore - Parisienne Walkways tadında tonlardan bahsediyorum:)
    Amfi çıkışı ayrıdır, diğer çıkışı ile de doğrudan miksere girebilirsiniz, analog kabin simülasyonu olarak inanılmaz bir kalitesi var cihazın.
    Kozmetik olarak çok iyi denemez, zaten kozmetik olarak mükemmel durumda bulunmuyor muhtemelen bu cihazdan.
    Fotoğrafta sol alt köşedeki cihaz.
    İstanbul içi elden teslim en güzeli olur. Ama kargo da yapılır.
    Cihazı bilen birinin almasını da tercih ederim. Açık konuşmak gerekirse, başlangıç düzeyindeki arkadaşların takdir edebileceği bir şey değil.
    Takasa kapalıdır. Niyeti bozdum, pahali bişi alacağım ayıptır söylemesi:)

Ekli dosyalar:

2. Yahu yazıyı sonuna kadar cihazı neden sattığını öğrenmek için dikkatle okudum. Zaten "pahalı birşey" almak için haricinde bir sebeple satılacak alet değil :D

Bu Sayfayı Paylaş