Satılık Epiphone Les Paul Custom Prophecy Gx

'Elektro Gitarlar' forumunda tarkzgen tarafından 21 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    1400 TL
    Takasa:
    açık
    Epiphonun bu özellikleriyle artık üretilmeyen bir gitarıdır. Kozmetik kusurları yok denecek kadar azdır, sadece köprünün renginde biraz atma var ve tabiki çalıma ve tona olumsuz yönde etki etmiyor. Gitarın gövdesi ve sapı maun, gövde ve sap bağlantısı set-neck bu özelliklerinden dolayı sustaini gerçekten çok iyi. Klavye oldukça rahat klasik les paullerden biraz daha ince bir yapıya sahip. Stok manyetikleri James Hetfield'ın da EMG manyetiklere geçmeden önce kullandığı USA Gibson fabrikasında üretilen Dirty Fingers humbucker manyetiklerdir, klasik les paul soundunun yanında o dönemlerdeki thrash soundunu çok güzel yakalayabildim ben :) ayrıca humbuckerlar push-pull volume potansıyla single'a dönüşebiliyor yani hem sert müziklerde hemde alternatif daha yumuşak tarzlarda da kullanabilirsiniz. Değişiklik yapmak için satıyorum, dean,schecter, jackson, ltd, charvel gibi markaların eşdeğer gitarlarıyla ya da üzerine para verebileceğim şekilde daha üst seviye gitarlarla takas düşünebilirim. Özellike V ve Dimebag kasa gitarlarla ilgimi çekiyor ama farklı teklifleri de değerlendirebilirim. Bakımlarını düzenli olarak yapıyorum, yeni sahibini de tellerini değiştirip entonasyon, sap ayarlarını yapıp teslim edeceğim. Ankara'da elden teslim öncelikli tercihim, sahibindenin keseceği paranın bi miktarını karşılamanız karşılığında GeT açıp kargoda yapabiliriz.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ali...stom-prophecy-gx-takasa-acik-298515618/detay/

Son düzenleme: 11 Ağustos 2016