Satılık Prs 513 & Esp M-ii

'Elektro Gitarlar' forumunda tlgcvlk tarafından 22 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    Değişken
    Takasa:
    açık
    Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz konu gitar olunca insan hep yeni tatlar arıyor, bu yüzden ben de keyfi bir ilan açmak istedim, eğer güzel teklifler gelirse değerlendirmek istiyorum . Elimde iki adet güzel gitarım var satılık yahut takaslık sunabileceğim. Birisi PRS 513, USA üretimi bir alet, finishi 10top diye geçenlerden. Tertemiz durumda, Ankara dore-music ten alınma, bakımları da orada yapıldı. Bir dğer gitar ise Japonya üretimi ESP M-II, thin flat denen profilde bir sapı var epey ince bir sap olduğunu söyleyebilirim. Herhalde piyasada gördüğüm en temiz ESP lerden biri.

Fiyat konusuna gelince açıkçası piyasanın durumu ortada, dolar aldı başını gitti farkındayım o yüzden daha çok takas yanlısıyım. Üst sınıf Suhr benzeri markalarla ilgilenebilirim, biraz klasik olacak ama gerçekten rg serisi Ibanez teklif etmeyiniz:) Son olarak illa bir fiyat belirtmem gerekirse sanırım ESP için 3800TL, PRS için ise 9000 TL . Fiyatlar saçma olabilir tekrardan gözden geçireceğim piyasayı bir süredir takip etmiyorum:) Fotoğrafları birkaç gün içerisinde yükleyeceğim.

taka bunu beğendi.
  2. DM attım

3. 513'un fotograflarini merakla bekliyorum :)

4. Forumdan çoğu kişi o fotoları bekliyor :D

CAJEMIR ve oldiesngoldies bunu beğendi.
  5. Hızlıca aletleri göstermek için kardeşimden rica ettim fotoğrafları, çok kaliteli olmadılar - PRS in rengi çok güzel çıkmamış- ama tekrar çekeceğim elbette:)

Ekli dosyalar:

6. Eğer PRS, ten top veya artist package değilse fiyatı biraz yüksek gibi.

7. Dedim ama ilanı tekrar okuyunca fark ettim, ten top. gideri var. :)

8. Arkadaşlar merhaba, ESP' ye için daha yüksek fiyatlı bir enstruman önermek isterseniz takasda şöyle bir seçenek sunabilirim : Başka bir ilanımda olan @ZenginMühendis arkadaşımızdan aldığım titanium köprülü SX Strat + Charvel Desolution Serisinden DS 2 flat black renkte bir gitar + bir miktar da nakit verebilirim.Bu kombinasyonlar değişebilir maksat sizinde aldığınızda hızlı satabileceğiniz ekipmanlar olması..

Zengin Muhendis bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş