Satılık Plexiglass Pedalboard & Aux Switch

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda T'ilkin tarafından 22 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Konya
    Fiyat:
    -
    Takasa:
    kapalı
    Herkese iyi forumlar
    Hafif ve dayanıklı pedalboard ihtiyacımdan ortaya çıkan örnek resimleri olan bu ürünleri üretiyorum.

0,5 cm kalınlıkta her renk ve kişiye özel tasarımlarda board yapılmaktadır.

Ben genellikle adaptörleri pedallardan izole ve farklı bir yerde tutmayı seviyorum
    Bu sebepten ya yanda kutu içinde ya da katlı yerlerde alt tarafta adaptör yeri olacak şekilde tasarım yapıyorum
    Hafifliği ve birleşim yerleri sağlamlığı ile birçok boarda göre daha kullanışlı ve rahat taşınabildiğini düşünüyorum
    İhtiyaca göre hem adaptör hem de kabloları saklamak için üzerinde delikler açılabilmektedir.

Ayrıca setup'ında ek tap tempo özelliği olan pedallar ve Eventide Strymon gibi pedallar için yerleşik aux switchler de eklebilmektedir.

Her pedal ve setup'a göre ayrı tasarım yapılmaktadır

Fiyatlama aux switchli ve switchsiz olmak üzere değişmektedir. image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
    Saygılar.

2. İlkin abi'ye bu iş için kesinlikle güvenebilirsiniz. Benim de bu tarz bir pedalboard isteğim vardı ancak o dönem başka sebeplerden dolayı askıya aldık. Kendisi sürekli benimle ilgilendi saolsun, fikirlerimi dinledi, ne nasıl yapılır detaylı bi şekilde planladı açıkçası çok uğraştı. Bu ilanı şans eseri gördüm kendisi de bahsediyordu bu işten demek ki yapmaya karar vermiş, çok sevindim onun adına. Aynı ilgiyi size de göstereceğinden adım gibi eminim :)

T'ilkin ve ilkinkazan bunu beğendi.
  3. Teşekkürler @kkabir kardeşim, ne zaman ihtiyacın olursa yaparız :)

Bu Sayfayı Paylaş