Sx Strat Ash

'Elektro Gitarlar' forumunda batuhanyeni tarafından 26 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. A

Son düzenleme: 26 Haziran 2016
  2. Ash de renk seçeneği çok olmaz, genellikle natural olur, e gözenekli ağaç haliyle. Renk için alder gövdelere bakacaksınız. Deneme şansınız varsa deneyip alın, sormakla pek çözülmez ama genellikle iyi olduğunu duyuyoruz, youtube'da da dünya video var.

3. 500 tlye bunu mu alsam 900 tlye squier affinity mi alsam bütçe 900 tl eğer squier daha iyiyse 900ü vermekten çekinmem

4. uçurum yok arada. kalan nakitle manyetik alırsınız.

5. 3 sx kullanan biri olarak (2 alder strat 1 ash tele) squier i rahat bir şekilde geride bırakacağını söyleyebilirim. Tabi müzik bu tonda ve çalım rahatlığında rdnkler zevkler meselesi başlıyor Sx al üzmez seni hiçbir şekilde

6. SST 62 var bende, parasına göre fazlasıyla yetiyor

wamperia_ bunu beğendi.
  7. Üniversiteye hazirlniyorum modifikasyon ile ilgilenemicem. Modsuz haliyle bile squierdan iyi mi

8. kardeşim daha kaç tane başlık açacaksın?

bi'kafa, hasan077, kreo123 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  9. Ayni yastayiz bende ygs lysye hazırlanıyorum vaktin olmayabilir ama ilgilenemicem gibi yazinca biraz lakayit bi davranis gibi gözüküyor gitari sen alicaksin sen calicaksin istiyosan modunuda biz yapalim gönderelim

haşmet bunu beğendi.
  10. Gelecek başlığının salasını bizzat ben vereceğim, gömmesi yönetime kalacak. SX stratlar ile ilgili onca başlık varken, neden forumda arama yazmazsın a Batuhan?

Arama yapsan göreceksin ki, SX'in Ash ve Alder serilerinin fazla modlama istemediği, 57 ve 62'ye göre donanımının daha iyi olduğu yazılı.

Bununla beraber tutar da Squier alırsan, ilk memleket turunda seni bulur, kuru odunla döverim üstüne. Fazladan belirtmiş olayım.

Son düzenleme: 26 Haziran 2016

11. bende sınava hazırlandım tüm yıl, 3 tane gitar modifikasyonu yaptım, gitar modelleri ve pedalları biliyordum başka hiç bilgim yoktu 1 tane bile başlık açmadım okuduklarımla yaptım sadece. 3ü de çok güzel oldu

hackeiommi bunu beğendi.
  12. Haşmet akıllı, çünkü aramaya inanıyor. Haşmet gibi ol.

Kerem, ryan ciks, wolkN ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  13. Hocam şu son 8 günde 9 tane başlık açmışsınız ve o açtığınız başlıklar için SAĞ ÜSTTEKİ arama yerinden aratınca en az 10 sayfa bilgi çıkıyor.Burada insanlardan cevap bekleyeceğinize farenizi resimdeki yere götürüp aratsanız 5 dakikaya cevap bulacaksınız

Ekli dosyalar:

• TR2.png
      TR2.png
      Dosya Boyutu:
      341.5 KB
      Gösterim:
      22
    wolkN ve hackeiommi bunu beğendi.
  14. Hocam benim de bu yıl sınavım var.Ama öyle bir söylüyorsunuz ki sanki 3 ay yatıp kalkıp manyetik,gitar araştıracaksınız merak etmeyin sağ üstteki arama butonundan bütün forumu arama ya da daha iyi bir alternatif olarak google'ı aramanız toplasan 30dk sürmez bu da ders çalışmanıza etki etmez.

15. Eyvallah sağolun

16. üşengeçliği acilen bırakman gerekiyor

CaglarS bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş