Jackson Warrior Hakkında Yardım

#1
Değerli Turkrock üyeleri turist olarak isvecteyken oradan ikinci el olarak bu gitarı bir gazla 330 euroya aldım. Manyetikler EMG 81x-85x ile degistirilmis yanında hardcase de verdi adam. Gitarin kesin modelinden emin değilim. Model olarak aydınlatıp aldıgim fiyatın nasıl olduğu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Seri numarası: 9781111 bolt-on saplı.
2016-06-16 14.01.27.png
 

Dosyalar

#3
Sanırım WRXT modeli. Japonya üretimi. Metal aksamın krom rengi olmasından da öyle görünüyor. Üzerindeki Duncan Designed Invader manyetiklerin yerine EMGler takılırken manyetik çerçeveleri de siyah yapılmış.
Hardcase ile birlikte bu manyetikleri de ekleyince makul bir fiyat olmuş. Hatta ucuza bile gelmiş.
 
#4
Fena degil diyebildigim Japon serilerden. Fiyat olarak Avrupa standartlarinda normal bir fiyat.

Ben gecen ay toplam 99€'ya satilan Jackson PS4 + Hughes and Kettner Attax 150 seti kacirdim, bu gitarlar Avrupa'da ederinde satiliyor, asagi yukari bu fiyatlarda. Türkiye'de ise abarti fiyatlari var. Burda ikinci elde 15€'ya hardcaseler dusuyor arada, tek Emg manyetikler 40€ falan. Onlar icin pek fiyat degistirmiyorlar yani.

Sizin aldiginiz fiyat Avrupa icin normal, Turkiye icin ucuz.
 
#5
Gitar Japon ve Jacksonların iyi Japon örneklerinden.. 2010 model ve seri no.su 98XXXXX ile başlayan bir tanesi daha önce elimden geçmişti. Yılı ile seri no başlangıcı arasında direkt bir ilişki yok, 2008-2009 model olabilir. EMG Manyetikleri katınca fiyatı normal bence, ne ucuz ne pahalı. Güle güle kullan.
 

Üst