Satılık Amt Ss-11 B (modern) 3 Channel Tube Guitar Preamp

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda onuremek tarafından 26 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  İstanbul
  Fiyat:
  900 TL
  Takasa:
  kapalı
  AMT SS-11 B : 900 TL

  Ürün hakkında bilgi vermek gerekirse;

  3 kanallı (Clean-Crunch-Lead) 2 tüplü/lambalı (2 x 12AX7) bir preamptir. Modern Hi-gain ampli karakterli bir preamptir. Yabancı site ve forumlarda overdrive pedalı olarak lanse edilmesine aldırış etmeyin, sizi temin ederim Lead Channel' de gain olarak saat 1-2 yönünden daha çok açmazsınız. Kendi kabin simulatorü sayesinde direk sisteme ya da ses kartınıza girerek, çalabilir ve/veya kayıt yapabilirsiniz.

  A modeli ile kıyaslandığında, low mid. ve high mid. bölgeleri daha detaylı ve geniş bir aralığa sahip denilebilir. Rock ve metal müzik türevleri için çok başarılı bir pedaldir.

  Kişisel bir tecrübemi de aktarmak istiyorum, amt electronics 2015 yılında aynı pedalın yeni (sarı ızgaralı) versiyonunu pazara sundu, benim de 2 pedalı aynı koşullarda deneme fırsatım oldu. Gördüğüm ve anladığım kadarıyla (maliyeti düşürmek için olsa gerek) lambaları farklı bir marka ile değiştirmişler ve metal kasa üzerindeki baskılar zayıf kalitede yapılmaya başlanmış. Elektronik devre kısmı ile ilgili bir bilgim yok fakat net olarak söyleyebilirim ki tonal olarak gümüş renkli ızgaraya sahip olan eski seri açık ara çok daha sert, güçlü ve parlak (lambaların etkisi olsa gerek). Yeni seri clarity açısından bu eski serinin çok gerisinde kalmış.

  Ürüne ait, orijinal 12V güç kaynağı ile birlikte verilecektir.

  Kozmetik ve/veya işlevsel olarak en ufak bir sorunu bulunmamaktadır.

  Lütfen Takas teklif etmeyiniz.

  İletişim: 0530 100 25 18
  Onur EMEK
  AMT ss-11 B(1).png AMT ss-11 B(2).png AMT ss-11 B(3).png AMT ss-11 B(3).png
   
  Son düzenleme: 25 Eylül 2016

Bu Sayfayı Paylaş