Yar Bana Bir Gitar

'Elektro Gitarlar' forumunda greenfish tarafından 26 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Kaldırdım

Son düzenleme: 26 Temmuz 2016
  2. İkinci el bakmayı düşünür musun hocam?

3. aslında ikinci el arıyorum bu fiyata sıfır zor

4. Schecter olabilir. 2016 modelleri çok hoş görünüyor aslında...

5. Çalmaya sevdiğin her gitarla müziğini yapabilirsin bence önemli olan senin gitarı sevmen. İbanez ler sap profilleri ile bana fazla ince gelen gitarlar mesala en iyisi de olsa severek çalamiyorum. Bence aklindaki gitarlardan bir kaç tanesini deneyip bunlar arasında kaldım dersen, burada mutlaka o gitarları kullanmış kişiler sana yardimci olacaktir.

Ertürk Yakut bunu beğendi.
  6. EMM

EMM

736
    824
    4,556
    Dore'ye giderseniz Godin'leri bir deneyin.

7. İkinci elde japon jackson ve Japon ibanezleri kovalayın derim. Mümkünse Manyetikler markalı olsun. EMG, Seymour Duncan, Dimarzio iyidir.

8. Schecter c1 custom vardi sahibindende 1300 1200 gibi olmasi lazım 228707391

9. Aslında genelde o başlığa bile gerek kalmıyor arkadaşlarımız zahmet edip arama yerine aradıkları ekipmanı ya da bütçelerini yazıp ararlarsa büyük ihtimalle bulunuyor tavsiyeler ya da merak ettikleri ekipman hakkında yorumlar.Ama kim zahmet edicek canım elini 2cm oynatıp 2 kelime yazmaya burada hergün aynı şeyi 10 kez yazmaya bu kadar meraklı insan varken

gkaykaya97 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş