Ankara'da Özel Halk Otobüsçülerinden Darp

'Forum Meydanı' forumunda egehanbirge tarafından 27 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

 1. Grubumuzun bas gitaristi Murat Can Sarkiler ve kız arkadaşı, yaşadıkları tartışma sonucu Ankara Özel Halk Otobüsü şoförü ve muavinleri tarafından darp edilmiştir.Kendisinin hastanede muayenesi ve pansumanı yapıldı.Darp raporu alındı.Bundan sonra hukuki süreç başlayacak. Murat'ın morali için desteklerinizi bekliyoruz.

  Sevgiler, her şeye rağmen Aforizmadam
   
  Son düzenleme: 28 Haziran 2016
 2. hocam. Çok geçmiş olsun. :(. Umarım insanlıktan, iyilikten, güzellikten nasibini alamamış bu musfetteler hak ettikleri cezayı, en kısa zamanda alırlar

  madden olamasam da, kalben yanındayım Murat...
   
  uvidinli ve egehanbirge bunu beğendi.
 3. Şoförün ismini verin de bakan akrabası felanasa onlar da biz de bulasmayalim
  Şaka bir yana suçu ne olursa olsun hiçbir insan darp edilemez geçmiş olsun
   
  uvidinli ve egehanbirge bunu beğendi.
 4. Arkadaşım hayatını müzikten kazanıyor ,eli çatladı ,burnu kırıldı ,başına darbe aldı.Kız arkadaşının kolunu sıkmışlar ve morarmış ,gerekli darp raporu alındı.Mevzu ,otobüs şöförünün geçer dediği yerden geçmemesi sonucu arkadaşımın olaya itiraz etmesi ve otobüs personelinin küfürleriyle başlıyor.Olay yerinde mobese kamera vardı ,otobüste de var ayrıca.Olay adli kayda alındı zaten.Bu konunun mümkünse olabildiğince sosyal medyada duyurulması ve hukuki sürecin adil işleyebilmesi için tüm forumun desteğini bekliyorum.Sevgiler ,saygılar.
   
  Ertürk Yakut ve RainingBlood bunu beğendi.
 5. olay anında, araçta başka yolcu da var mı? Şahit olması Murat'ın lehine olabilir.

  Ne çektiniz siz de ya. Daha geçenlerde kaza yapmamış mıydınız? :(
   
  egehanbirge bunu beğendi.
 6. 06 BR 7747 ,beyaz midibüs ,CEPA AVM'nin köprü tarafından meşrutiyete güzergahı olan otobüs arkadaşlar.Kız arkadaşı ve onun kız kardeşi olayın hem mağduru hem şahidi.Olayı olabildiğine duyurmanızı rica ediyorum ,herkes bilsin bu pislikleri!!
   
 7. Evet ya başımız beladan kurtulamadı malesef :(
   
 8. bu özel halk otobüsleri hep sıkıntılı olmuştur, bunların kanında bi bozukluk var bence. ayrıca trafiğinde içine etmekte bir numaradır bu angutlar. geçmiş olsun.
   
  egehanbirge bunu beğendi.
 9. ÖHO ve minibüsçülerin çoğuna şöförden çok terörist, mini mafya veya şehir magandası demek daha doğru.
   
 10. Bu konuyu diğer sosyal mecralara taşımak ,hukuksal süreç ve insanların otobüs ve dolmuşçu teröründen doğacak belalara maruz kalmaması ve bilgilenmesi için yardımcı olabilecek arkadaşlar özel mesajla ulaşırlarsa sevinirim.Aforizmadam grubu olarak forumun desteğine çok ihtiyacımız var gerçekten.
   
 11. Ben facemin Zaman Tüneli'ne attım olayı.
   
  egehanbirge bunu beğendi.
 12. Teşekkür ederim abi desteğin için ,gerçekten çok mutlu oluyoruz forum ahalisi yanımızda oldukça.
   
 13. Ws-800 Şok Elektro Cihazı Weishi - n11.com
  Kendinizi savunmak için şiddetle tavsiye ediyorum hiç birşey can sağlığından önemli değildir. Firüzağada mekan basanları salıyorlar memlekette sen bu aleti kullandığın için hapis yatacak değilsin ya. O yüzden en az zararla savunma yollarına başvurmalıyız :)
   
  egehanbirge bunu beğendi.
 14. Tersine, kadınlara dağıtılan ve "kullanın" dedikleri göz yaşartıcı spreyleri bile "yaralayıcı alet" kapsamına aldılar ve kullanan kadınlar mağdur (!) sapıklar tarafından dava edildiler.
   
  egehanbirge bunu beğendi.
 15. Darp edilmektense mahkemeye gider ifademi verir tutuksuz yargılanırım abi artık masumlarda zalimler kadar cesur olmalı diye düşünüyorum biz sustukça bunlar azıyor.ayrıca ölmedikten sonra bu aleti kullandığımızı kanıtlayamazlar hiç bir şekilde darp raporu alamazlar hastaneye gidip rapor alana kadar vücut normal düzenine döner ancak o an kendimizi kurtarmış oluruz :)
   
  forbidden_city ve egehanbirge bunu beğendi.
 16. Her türlü irili ufaklı darp ve bu tür aletli müdahale vücutta iz bırakır. Zamanında darp raporu alırlarsa mağdurken suçlu olursunuz. Maalesef adalet böyle işliyor artık :(
   
  egehanbirge bunu beğendi.
 17. Haklısın abi ancak adalet tamamen kamuoyuyla işliyor misal arkadaşın davası Eğerki sosyal medyada gündeme oturursa şöför okkalı Bi ceza alır ancak şu durumda şöför en ufak cezayı alacak gibi görünüyor madem ceza ufak olacak niye darp edilen ben olayım şöför olsun ki smacımız darp bile değil kendimizi savunmak :)
   
 18. Sözlük sayfalarına ,sosyal galeri uygulama ve sitelerine ,diğer sosyal mecraya duyurmama yardım edecek kimse yok mu acaba ?
   
 19. Abi inci ve eksiye entry mi açsak ki
   
  RainingBlood, wolkN ve egehanbirge bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş