Axl Rose Ac-dc'ye Katıldı...

Öncelikle hepimizin başı saolsun dünkü saldırıdan sonra.

Müzik dünyasında enteresan ötesi bir gelişme oldu aslında dünün haberi de değil ama bizim foruma düşmedi nedense... Rock or Burst turnesinin son 10 konseri için Axl-Rose Brian Johnson'ın yerine vokale geçmiş, hem AC-DC hem de Guns'n Roses ile söylüyor. Johnson kulağını pek sevdiği araba yarışlarından birinde patlattığı için AC-DC den bildiğiniz kovulmuş olduğu da söyleniyor, lakin bunu söyleyen arkadaşı sonra geri adım atıp tam da öyle olmadığını söylemiş vs... (AC/DC lead singer Brian Johnson feels betrayed by fellow band mates).

Her ne olduysa fark etmez şahsen ben Brian Johnson olmadı mı gökten melek korosu gelse üstüne tükürmem, Malcolm da gittikten sonra bu grubun canlı haline AC-DC denemez bence. Allah'tan ufak bir umut kırıntısı olarak Johnson kayıt (AC-DC ile veya başkasıyla) işine devam edebileceğini söylemiş yani konserlerde yok sadece...Bence AC-DC nin en temel yapı taşı bu abinin vokali...

Axl Rose Announces He's Joined AC/DC: Band Will Open For Guns N' Roses On Upcoming Tour

Axl Rose Triumphs at AC/DC Debut in Lisbon

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forumda konuşulmamış mı? Enteresan. Çok oldu bu olalı. Axl konserde kırık bacakla oturup söylerken çok komik görünüyordu.
Aslında anlayabiliyorum tartışılmamasını, en nihayetinde forumun genelinin radarında bile değil AC/DC, onun üzerinden müzikal olarak da bir tartışma dönmüyor, ekipman vs olarak da. Yaşlandığımı kabul ettiğim gibi bunu da kabul ediyorum sanırım. Anlaşılan plexi'lerin devri geçti artık Mark V var hatta evde kullanıma uygun 25 wattlık olanları.

Son düzenleme:
Aslında anlayabiliyorum tartışılmamasını, en nihayetinde forumun genelinin radarında bile değil AC/DC, onun üzerinden müzikal olarak da bir tartışma dönmüyor, ekipman vs olarak da. Yaşlandığımı kabul ettiğim gibi bunu da kabul ediyorum sanırım. Anlaşılan plexi'lerin devri geçti artık Mark V var hatta evde kullanıma uygun 25 wattlık olanları.
Öyle demeyin, Plexi bir aşktır...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Önyargılı olmamak lazım, her ne kadar Axl altın çağından uzak olsa da birlikte performansları hiç de kötü değil, ben son derece keyif aldım dinlerken. Bir de düzeltme yapayım, Axl Rose gruba katılmadı, sadece bu tur için konuk oldu. Brian Johnson stüdyo kayıtlarında yine yer alacak.

"Bir de düzeltme yapayım, Axl Rose gruba katılmadı, sadece bu tur için konuk oldu. Brian Johnson stüdyo kayıtlarında yine yer alacak." demissiniz ama
bunun aksi bir bilgi mi var yukarıda sevgili @welmour, ilk mesajda tam olarak ne olduğu yazıyor zaten. Axl-Rose'un katılıp katılmadığını henüz bilmiyoruz dolayısı ile "Brian Johnson stüdyo kayıtlarında yine yer alacak" kısmı kesin değil, bunu Brian Johnson'ın kendisi bile bilmiyor şu aşamada... Üstelik Ambrose Diaphonic Ear Lens (ADEL) diye bir aletle duyma problemini aşmış görünüyor olmasına rağmen... Basit bir geçici solist ikamesinden farklı bir halde şu an bu iş...

Son düzenleme:
kesinlikle grubun kimyasını değiştirecektir. 10 performans için çok akıllıca olup uzun dönemde gerçekten yanlış bir karar olur. axl rose ile yaşamanın çok zor olduğunu biliyoruz. bana kalırsa slash ile tekrar birleşmeleri de çok keyfi gerçekleşmemiştir. yaş itibariyle ikisinin de seçme hakkının olmadığı kanısındayım. sonuç olarak ac dc grubu uzun zamandır beni şaşırtıyor, hala da şaşırıyorum.

Geri