Elektro Gitar Prosesör Ve Bas Gitar

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda kuasherzer tarafından 29 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşımın elektro gitar prosesörünü bas gitara bağlasak ne kadar iyi bir sonuç alabiliriz. Şimdiden teşekkürler.:)

2. Hangi prosesörü? Delay, reverb gibi efektler güzel sonuç verir distortion baya uğraştırır, amfi modellemeleri prosesörüne göre değişir :)

3. distortion/overdrive da sustain en fazla 3 saniye gelmişti bana. modülasyonları tatmin etmez büyük ihtimal, delay, reverb, phaser işine yarar

4. Zoom g2nu elektro gitar prosesörüm ile bas gitar kullanıyorum. Distortion kullanmadığımdan, az chorus ve comp. aradığımdan gayet memnunum. Amfi modellemelerinde de bas gitara uygun presetlar yazdım. Ev ve ufak sahneler için ideal oldu, iş kotarıyor.

5. Prosesör için Digitech RP55 düşünüyorum mümkünse.
    Gitar SX SJB75

6. Bunu alacağınıza bas gitar için muza bp120 var. O daha iyiydi, yıllar önce almıştım.

7. Açıkcası maddi açıdan daha ucuz bir aralığa yönelmeyi tercih ederim, max 450TL gibi

8. 4 yıl kadar önce 150 TL'e sıfır almıştım... Ona göre yazmıştım. Ama 450 TL'e boss gt-6b falan bulabilirsiniz. Gayet iyidir.

9. abi o muza felaket bişey hakkında yorum yapmak istemiyorum, karakter sayısı yetmez ömürlük ban yerim forumdan. sonra bu forumdaki yetkili abilerin bi kısmı beni Yenimahallede köpek gezdirirken bulur, tebrik eder yaratıcı küfürler için

Bu Sayfayı Paylaş