Satılık Apogee Jam 96k ( Fiyat 15ine Kadar Geçerlidir. )

'Kayıt Ekipmanları ve Yazılımları' forumunda hard-bira tarafından 29 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    370 tl
    Takasa:
    kapalı
    Apogee jam 96k ;

1 küsür yıldır ipad , ipod ve mac imde sürekli kayıtlar aldığım ufak mucize diye isimlendiriyorum kendisini. İhtiyaç fazlalığından satışdadır.

Fiyat; 500 TL

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IMG_4458.jpg
    IMG_4459.jpg
    IMG_4460.jpg
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rode IXY 24-bit 96 kHz stereo Mic / SATILDI

Mini Not;
    Cihazların kutuları ilk günki temizliklerinde duruyor. Apogee nin tüm ara kabloları mevcut. Rode un case i ve ponçiği ( Topaç sünger ) durmakta. Temiz kullanıldılar. Teknolojiyi seven ve cihazlarını özenle kullanan biriyimdir. =)

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 19 Eylül 2016
  2. Takas için neler olabilir yazmayı unutmuşum .. =) Bu aralar mini pedallar ilgimi çekiyor. Özellikle mooer ler odayı o ufak şeytanlarla doldurabilirim.. İbanezin minileride ilgimi çeker. Önceliğim booster olarak kullanabileceğim cihazlar ve reverb pedalları. Tekliflere açığım.

3. Focusrite Scarlett 2i4 ( 2 aylık ihtiyaç fazlası olduğu için bunuda ekliyorum. )

Fiyat ; 600 TL

IMG_4607.JPG

4. Selam, ses kartı hakkında neler düşünüyorsunuz memnun musunuz yanında mikrofon kulaklık midi klavye önerebilir misiniz bir de sanıyorum bu sitede dm yok ya da ben bulamadım

5. Nick e tıkla özel msj var :)

6. Rode ixy satılmıştır. Apogee hala satılıktır. Almayı düşünen ( insan gibi insan olan ) herkese adil bir fiyat yapacağım.

Bu Sayfayı Paylaş