Satılık Ibanez Rgr08ltd.

'Elektro Gitarlar' forumunda hard-bira tarafından 30 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    650 TL
    Takasa:
    kapalı
    İyi günler dilerim.

2008 den bu yana severek kullandığım gitarımı satıyorum. RGR08LTD adı üstünde 2008 yılında sınırlı üretilen bir model. Şuan aktif olarak 8 telli ve 7 telli gitarlarımı çalmaktayım. 6 telli Drop A 7 tellim Drop G 8 tellim F natural dizilimde. bariton cihaza alışınca pek tuhaf geliyor 6 telli. Uzun lafın kısası kozmetik olarak temiz. Sadece arkasında ufacık bir kısımda darbeden kaynaklı boya attı. 3 cm lik bir yer.

Kısa bilgi ;

Sabit köprülü Seymour duncan blackouts manyetikleri var. Killswitchli ( kullanmak keyiflidir. ) Ben genelde drop A drop G den ince kullanmadım. Genel olarak üst tel en düşük 54 Ama ilk geldiğinde drop D idi Doğru tel seçimiyle daha tiz akort sistemlerinde kullanılabilir.

Daha detaylı resim isteyenlere ö.m yoluyla gönderebilirim.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    IMG_4466.jpg
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    IMG_4467.jpg
    IMG_4468.jpg

Şöyle bir kaç videodada çalmıştım tonuyla alakalı fikir vermesi açısından paylaşıyorum.

Mini Not;
    Şehir dışı alımlarda hunharca patpatla sarıp sarmalayıp soft case e koyup yollayabilirim.

Son düzenleme: 16 Eylül 2016
  2. Ya şu ltd ibanezlerin hastasıyım... İyi satışlar.

hard-bira bunu beğendi.
  3. Tekliflere açığım. Yeterki nakit yada işime yarar ekipman akışı olsun.

4. Takas opsionunu kaldırıyorum. Fiyat yapıyorum arkadaşlar kısa süre için.

5. Oturmuş drop A gitar, blackouts manyetik, iyi fiyat, yeni gitar almasam ben alırdım bunu. İyi satışlar.

J-P ve hard-bira bunu beğendi.