Satılık Jhs Proco Rat

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda FenderStart tarafından 30 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Antalya
    Fiyat:
    140 $
    Takasa:
    kapalı
    Proco RAT pedalını hemen hemen tüm gitaristler bilir. David Gilmour, Yavuz Çetin gibi gitaristlerin de tercih ettiği bir pedal. Bu pedalı daha farklı kılan şey ise JHS moduna sahip olması JHS firmasının ürünlerini bilmeyen yoktur. Bu mod gerçekten pedalın ton yelpazesini çok geliştirmiş ve etkilemiş.Fiyatı kendi sitesinde 200 $ kargo bedeli hariç. Kutusunda sıfır çizik dahi olmayan bu pedala ben 140 $ istiyorum.
    Pedalın mod özelliklerini aşağıda ki linkten ;
    ProCo RAT2 Pack Rat

Tanıtım videolarını da aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

ilkinkazan, CAJEMIR, Yetgin ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Belirttiğim üzere takas düşünmüyorum nakit dışında başka bir seçenek yok maalesef. Sadece Auto Wah 2 pedalı artı nakit şeklinde olabilir onun dışında maalesef takas yok.

3. Ürünün güç girişi orjinaldir güç kablosunuda (dönüştürücü) yanında vereceğim.

4. fjc

fjc

100
    45
    205
    Kendi sitesinde fiyati ($200 degil) $150.

5. Evet şimdi gördüm ben Pedal artı mod şeklinde düşünmüştüm kusura bakmayın. Ama kargo gümrük v.s. derken o 200 $ geçer ben yine 140 $ istiyorum buna itirazınız var mı ?

6. fjc

fjc

100
    45
    205
    Tabii ki fiyat size kalmis. Yurtdisindan gelen 150 euro'ya kadar urunlerden gumruk alinmiyor. Yani bu pedalin yenisini $150 arti kargo ucreti olarak alabiliyorsunuz JHS'den.

7. Ne kadar tutar sizce kargosu ?

8. fjc

fjc

100
    45
    205
    United States Postal Service (USPS) ile tahmini $20-$30 tutar diye dusunuyorum.

9. fjc

fjc

100
    45
    205
    Simdi JHS'in sitesinden baktim. $30'a Turkiye'ye gonderiyorlar. Yani toplam $180'a geliyor Turkiye'ye.

10. O güzel 140 $ iyi bir fiyat o zaman.