Okul şenliğinde çıkmak isteyen amatör gruplar..

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda -Alcohollica- tarafından 26 Şubat 2007 tarihinde açılan konu

1. Bu yıl 19 Mayıs günü saat 10-16 arası(resmi tören sonrası) yapılacak olan "Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi" müzik şenliğinde çıkmak isteyen "Alternatif-rock-Hardrock(80's)-Blues" tarzı grupların öm veya msn yoluyla bana ulaşması yeterlidir.Gruplardan istenen kendi zilleri ve pedalıdır.Onun dışındaki ses sistemi için gerekli olan malzemeler tarafımızdan sağlanacakdır.Katılacak olan gruplara başarılar..

(msn:[email protected])

2. o okulda birzamanlar bi konser oldu dun gibi hatirlarim

solitude falan cikmisdi nerden nereye tarz cok farkli kacmis ama bu sefer.umarim o gunleri tekrar yasaticak gruplar cikar.
    o okulda yatir var:)

3. Siz çıkmayın bebeler korkar :D,sağlamdınız .Erman'ım yorrrrrrrrrrr...

4. Evet Solitude,Soulitary benim hatırladıklarım ama şimdiyse tek metal grubu olarak biz çıkıyoruz oda ben o okulda olduğum için ,ciddi anlamda tarz kısıtlaması var fakat genede ben okulda 80 lerin ruhunu yaşatan veya sağlam Blues yapan grupların çıkmasını isterim ..

Not:Doğucum bekliyorum seni o gün konsere sizin okulun 5 apartman altı çık gel hemen :D

5. not: ben umut:D

6. nerde o eski bayramlar diyesim geldi a.k:)

7. Heh tamam umut doğuyla karıştırdım bir an :D neyse genede bekliyoruz belki yaşatırız biraz biz eski günleri:p

8. tabi kardes firsat olursa neden gelmeyelim destege.

9. bizim grubumuz bursada olmasa severek çıkardım kardeşlerim.işş eğlenceniz güsel geçer.

10. peki müdürünüz izin verecek mi?.. ben cok iyi bilirim hötal müdürlerini

11. Hard core lazım mı ?

12. ENKAZ olarak bizde katılmak isteriz
    0543 315 96 39

13. Lan Kaan bızde ıstıyoz hacı duetlerı ard arda cakarız bı alo de hadı opuldunuz

14. evet arkadaşlar o konser gerçekten de çok guzeldi :metalhead ,ben ufak bi düzeltme yapayım o konserde mbm , knightmare , magick , solitude ve crossfire sahne aldılar soulitary çıkmadı tabe yannış hatırlamıosam 4 sene geçti üstünden :D
    gelelim asıl konuya acıkcası yazdıklarınızı okuyunca şole bi geçmişe gittim o eski guzel lise gunlerime ; acıkcası biras huzunlendim ama sizin hala o konseri hatırladıınızı gorunce de gururlandııımı belirtmeliyim :D
    demek ki o konseri yapabilmek için harcadıımız emeklere deymiş :metal burdan o gun yanımızda olan bisimle beraber emek harcayan herkese teşekkuru bir borç bilirim (cok mu resmi oldu ne :p )
    umarım gusel bir konser duzenlersiniz yardıma ihtiyacınız olursa soleyin yeter
    seve seve yardım ederim :lol:

15. o oklda yatır yok :D zamanında biz vardık ve bi de muzik ögretmenimiz figen hanım vardı umarım hala o okldadır :metal

16. Evet ben o konser olduğunda okula daha girmemiştim ama izlemiştim ve bende bigün kazanıp düzenliyecem demiştim :D ve şu an figen hocayla uğraşmaktayız şenlik için bu arada emeğinize gerçekten çok saygımız var(ben ve bikaç kişi) umarım o şenlik kadar hakkını verebiliriz saygılar..

17. bugün gurubumla konustum eger saat uyarsa eski a-maze yeni maze effect olarak sahne almayı gercekten cok isteriz bu konuda beni bilgilendirirsen eger kesinleştirebiliriz.sahne almaktan gercekten gurur duyarız.

Bu Sayfayı Paylaş