Okul şenliğinde çıkmak isteyen amatör gruplar..

Bu yıl 19 Mayıs günü saat 10-16 arası(resmi tören sonrası) yapılacak olan "Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi" müzik şenliğinde çıkmak isteyen "Alternatif-rock-Hardrock(80's)-Blues" tarzı grupların öm veya msn yoluyla bana ulaşması yeterlidir.Gruplardan istenen kendi zilleri ve pedalıdır.Onun dışındaki ses sistemi için gerekli olan malzemeler tarafımızdan sağlanacakdır.Katılacak olan gruplara başarılar..

(msn:[email protected])

o okulda birzamanlar bi konser oldu dun gibi hatirlarim

solitude falan cikmisdi nerden nereye tarz cok farkli kacmis ama bu sefer.umarim o gunleri tekrar yasaticak gruplar cikar.
o okulda yatir var:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
mad_butcher demiş ki:
o okulda birzamanlar bi konser oldu dun gibi hatirlarim

solitude falan cikmisdi nerden nereye tarz cok farkli kacmis ama bu sefer.umarim o gunleri tekrar yasaticak gruplar cikar.
o okulda yatir var:)

Evet Solitude,Soulitary benim hatırladıklarım ama şimdiyse tek metal grubu olarak biz çıkıyoruz oda ben o okulda olduğum için ,ciddi anlamda tarz kısıtlaması var fakat genede ben okulda 80 lerin ruhunu yaşatan veya sağlam Blues yapan grupların çıkmasını isterim ..

Not:Doğucum bekliyorum seni o gün konsere sizin okulun 5 apartman altı çık gel hemen :D

evet arkadaşlar o konser gerçekten de çok guzeldi :metalhead ,ben ufak bi düzeltme yapayım o konserde mbm , knightmare , magick , solitude ve crossfire sahne aldılar soulitary çıkmadı tabe yannış hatırlamıosam 4 sene geçti üstünden :D
gelelim asıl konuya acıkcası yazdıklarınızı okuyunca şole bi geçmişe gittim o eski guzel lise gunlerime ; acıkcası biras huzunlendim ama sizin hala o konseri hatırladıınızı gorunce de gururlandııımı belirtmeliyim :D
demek ki o konseri yapabilmek için harcadıımız emeklere deymiş :metal burdan o gun yanımızda olan bisimle beraber emek harcayan herkese teşekkuru bir borç bilirim (cok mu resmi oldu ne :p )
umarım gusel bir konser duzenlersiniz yardıma ihtiyacınız olursa soleyin yeter
seve seve yardım ederim :LOL:

Evet ben o konser olduğunda okula daha girmemiştim ama izlemiştim ve bende bigün kazanıp düzenliyecem demiştim :D ve şu an figen hocayla uğraşmaktayız şenlik için bu arada emeğinize gerçekten çok saygımız var(ben ve bikaç kişi) umarım o şenlik kadar hakkını verebiliriz saygılar..

bugün gurubumla konustum eger saat uyarsa eski a-maze yeni maze effect olarak sahne almayı gercekten cok isteriz bu konuda beni bilgilendirirsen eger kesinleştirebiliriz.sahne almaktan gercekten gurur duyarız.

Geri