[istanbul] Müzisyen Kız Arkadaş Arıyorum :)

'Diğer İlanlar' forumunda jazzmete tarafından 6 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba. Belki içedönük oluşumdan,belki yeteri kadar sosyal olmayışımdan belki de verilen sinyalleri kaçırmış olmamdan dolayı çok uzun süredir yanlızım. Lütfen ''bunun yeri burası mı?'' gibi mesajlardan uzak durun. Ben de farkındayım , arkadaşlık sitelerini denedim. Bir müzisyene, hayatta ortak hedefleri olan birine ulaşmak o kadarda kolay değil. Ben hayatıma müzisyen olarak devam edip geçimimi performans ve ders vererek kazanmak istiyorum.

  Hangi enstrumanı çaldığın, hangi seviyede çaldığın, maddi durumun,kökenin, yaşın, boyun veya kilon kesinlikle önemli değil. Benimle aynı yolu yürüyecek, beraber gelişecek, karşılıklı destek olacak ve ilerlemeye teşvik edecek birisine ihtiyacım var. Kültürel farklılıklar, kendini bir insan olarak yetiştirmişlik,zihinsel uyum,espri anlayışı gibi önemli şeyler birkaç mesajlaşmadan sonra zaten ortaya çıkar.

  Ben yirmili yaşlarımın sonundayım ve 15 yıldır bas gitar çalıyorum. Jazz,rock,metal,rnb,blues,latin,funk,etnik ve türevlerinde gruplarda yer aldım ve eğitim gördüm. Hangi tarzı çaldığın önemli değil. Güzel müzisyenler icra ediyorsa her türlü müzikten keyif alabiliyorum.
  Ben ilgilenmesemde bu tür detayları söylemek zorunda hissediyorum; Boyum 1.90'ın üzerinde ve düzenli spor yapan biriyim.Toplu sporları ve Türk televizyonunu sevmiyorum. Daha çok spirituel bir inancım var. Şu anki iktidar partiden tiksiniyorum.Yalan, küfür ve şiddetten uzak biriyim.

  Lütfen istediğin soruları sormaktan çekinme ve kendinden açıkça bahset. Birbirimizden emin olmadan kısa vadeli birşeye başlayıp zarar görmemizi istemiyorum. İletişim için [email protected]
  jazzmete.jpg
   
  Son düzenleme: 6 Temmuz 2016
 2. tüm basçılar yalnız galiba(benim gibi) başlık garibime gitti. belki yetkili abiler/ablalar uygun görmez
   
  jazzmete bunu beğendi.
 3. Haklısın haşmet. Bütün kurallara uygun ve doğru ''diğer ilanlar'' bölümünde olmasına ramen Garaj ilanı reddeti :) Kaybedecek birşeyim yok, denedim ve sonucunu gördüm.
   
  haşmet bunu beğendi.
 4. bu gidişle bene açarım böyle bi ilan. hardcase içindeki flamed maple sunburst rengindeki gitarım için: 4 teli var, kamyon damperi gibi kazık mı yedin diyen yaşıtım kızlar vardı
   
 5. Çaldığınız enstrumanı değiştirmeyi düşündünüz mü?

  [​IMG]
   

  Ekli dosyalar:

  Delichaalar, forbidden_city ve NecroBass bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş