Istanbulda 2.el Gitar Dükkanı

'Müzik - Genel' forumunda ChrisBroderick tarafından 7 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

 1. Agustosun sonlarına doğru istanbula geleceğim ve gitarımı ve amfimi 2.el gitar satan bir dükkanda takaslamak istiyorum. Bir bass gitar ve amfisi ile. Tünelde bildiğiniz böyle biryer var mı?
   
 2. Takip. Bana da lazım böyle bir yer. 20-30 lira aşağı fiyat verirlerse sorun değil kargoyla alıcıyla vs uğraşmadan ikinci el elden çıkartmak istiyorum amfiyle eski gitarı.
   
  ChrisBroderick bunu beğendi.
 3. İkinci el satan dükkanlar konsiye olarak çalışıyorlar, yani siz elinizdekileri veriyorsunuz satıştan yüzde olarak komisyon alıyorlar. Bir nevi aracı gibi. Oraya verilen ürünleri satın almıyorlar yani.
   
 4. Hocam benim kastettiğim hani elimdeki ekipmanları verip denk ekipmanlar ile takas işlemi gerçekleştirebiliyor muyuz?
   
 5. Malesef. Orada satılan ürünler dükkana ait değil. Satılması için oraya bırakılmış ürünler.
   
  ChrisBroderick bunu beğendi.
 6. Anladım :S
   
 7. gzf

  gzf

  Zuhal Outlet mağazası, düşündüğünüz tipte bir uygulama hakkında mail ve mesajlar vasıtasıyla bilgilendirmişti ancak yapacağınız alışveriş neticesinde memnun olmanız pek beklenemez diye düşünüyorum.
   
  ChrisBroderick bunu beğendi.
 8. Eğer mağazanın işine gelen bir teklif olursa hesabını yapar, gerekirse mağazasındaki gitarı kendi alıp senin gitarınla takas eder ama bu durumda çok zarar edersin. Mağazayı hiç araya sokmamakta fayda var...
   
  ChrisBroderick ve gzf bunu beğendi.
 9. Bildiğim kadarıyla sadece zuhal outlette böyle bir uygulama var ama her üründe yapmıyorlardır.
   
  ChrisBroderick bunu beğendi.
 10. Hocam sıkıntı yok zaten evde bir bas gitar bulunsun anlamında pratik için kullandığım yedek gitarım ve amfim ile takasa giricem
   
 11. Elinizdekileri internetten satarsanız daha iyi sizin için. Zuhal Outlet, tabiri caizse çok mezarcı. Sıfır fiyatlarına baktığı söyleniyor. Ancak, sizin elinizdekinin ikinci el fiyatına bakıp, kendi ürününü sıfır fiyattan sayıyor. Elimdeki 2500 liralık elektro gitara karşılık sıfır fiyatı 1100 tl olan bas gitar teklif etmişlerdi. Siz düşünün.
   
  ChrisBroderick bunu beğendi.
 12. Hocam hakan abimiz ile konuştuk bu mevzuyu o cangöz ile takasa girebilirsin dedi ayrıca fiş vs mevcut yani büyük ihtimal aldığım mağaza olan cangöz ile takasa gireceğim
   

Bu Sayfayı Paylaş