Akustik Gitar Seçimi

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda stotalyevsker tarafından 7 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar akustik gitar alıcam,sahne almayıda planlıyorum,toplam 600 hadi en fazla max. 650 tllik bir bütçem var aklımda 2-3 model sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum,akustik veya elektro akustik bu bütçeye alınabilicek kaliteli gitarları söyler ve yardım ederseniz çok sevinirim

2. İkinci el bi Takamine GN10CE öneririm. Yazları çaldığım sahil barda baya bi işimi görmüştü.

3. lag takamine veya fender arasında dönüp geliyorum ama bu markaların sıfırları ancak akustikleri bütçeme yetiyor elektro akustikleri değil,canlı müzik için illa elektro akustiğe ihtiyac yok dimi mikrofonla sistemiyle halledilebilir

ChrisBroderick bunu beğendi.
  4. Hocam mikrofon sistemi ile elbet halledilebilir. Düz akustik ve "sıfır" arıyorsanız takamine GD11M tavsiye ederim. Ancak Fender F1000'i biraz pazarlıkla alabilirseniz daha iyi bir seçim olur. Ve kesinlikle internetten alınması taraftarı değilim. İmkanınız varsa iki gitarı da denemenizi tavsiye ederim

5. takamine gd11m gayer güzelmiş ama fender f1000 için baya pazarlık lazım ya müzik mağazalı o kadar pazarlığa yatkınmı :D

6. Hocam ben bi ara cangöz müzik tünel mağazasında ltd m10 için 250 kadar indirim yaptırmıştım.

7. Bütçenizi birazcık aşmak kaydıyla alabileceğiniz güzel Yamaha akustikler var. Ancak mutlaka deneyin almadan önce..

8. lag tromantene t-66 yı önerirmisiniz

9. tako

tako

5
    0
    51
    sahne içinse talman güzel ama cort ga5 güzel gitar

10. en fazla 600 liralık elektro akustikte karar kıldım

Bu Sayfayı Paylaş