Satılık Welson Vedette Bass Gitar

'Bas Gitar ve Aksesuarları' forumunda evsanatcisi tarafından 7 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İzmir
    Fiyat:
    1800 tl
    Takasa:
    açık
    Marka hakkında geniş bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz:
    Welson uk - Fetishguitars.com

Fiyat örnekleri:
    elektro: 1960's Welson Jazz Vedette Guitar Red
    bass: 1960 Welson Jazz Vedette Sunburst > Guitars Bass | Mike & Mike's Guitar Bar

Dönemin ortalama üstü üretim yapan markalarından biri. 1965/66 civarı İtalya üretimi. 600/1000 dolar arası bir piyasası var gibi görünüyor. aslında bir piyasadan bahsedilebilecek bir bolluğa sahip değil. oldukça ender bir gitar.Resimlerde durumunu detaylı bir şekilde vermeye çalıştım. Gitarda işlevsel bir problem yok diyebilirim. Elektroniği neredeyse yeni gibi. manyetik seçici aşağı doğru çevrilirken yazılara değil de başka bir yere denk geliyor ama işlevini yerine getiriyor. bütün parçalar orjinal. sadece köprüsü biraz modifiye istiyor. la teli diğerlerine göre alçak kalıyor yüksltmek için altına ek bişeyler koymak zorunda kalıyorum.Kozmetik olarak da 50 küsür yaşında bir gitar için oldukça iyi sayılır ama gitarın gövdesinin alt arka yüzü "heavy relic" denebilecek bir durumda.

Şu linkte Dynacord firmasına ürettiği üç mantetikli versiyonu mevcut:

image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.png

Son düzenleme: 7 Eylül 2016
    MetalAddiction bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş