Emektar Turkrock.com Üyeleri

6 Kasım 2003'ten beri buradayım ve hala bazı satışlarda ne yalancılığım kalıyo, ne esnaflığım.
alışveriş yapmadığımız kaç kişi kaldı ki burada?
Seni bilen bilir kardeşim... (İyi gitarlara da böyle diyorlar ya!..:D)
Bir adama bakacaksın, ardından da gözün tutarsa da söylediği söze... Eğer ikisinden de hayır yoksa engelle gitsin!..
"Ağaçlar meyvalarından, insanlar da yaptıklarından tanınır!" diyor Henry David Theoreau (Walden)

Olay binlerce mesajdan ziyade, bilgili ve usturuplu olmakta idi bence ki, aynı arkadaştan bahsediyorsak benim içim yandı banlandığında. Aynı arkadaştan bahsetmiyorsak da anlıyorum diyebilirim.

Bu arada @wolkN burası en eski üyelerin toplandığı başlık. Ben o kadar dede değilim.
Neyse seni seviyoruz abi, feyste de denk getiremesek de herkes elinden birer epi geçirene kadar çalışacağız :)
Arkadaşın selamı var.

ilk kayıt tarihim "Kasım - 2006" sonrasında 2014'te bu hesabı açmak zorunda kaldım :) bazı insanlar eski muhabbetleri eskide bırakmayı beceremedikleri için hesap değiştirmek zorunda kaldık. Sonradan engelleme özelliği geldi ama olsun, yenilik her zaman iyidir...

Daha önce şifresini unuttuğum bir hesabım daha vardı, bu hesapta da 5. yılım ama konu o değil ;)
Emektar üyeler denilince benim aklıma ilk olarak @andysat ve @dthakankoca İsimleri geliyor. Her açılan başlığa gerekli gereksiz yazmasalarda ikiside iş bitiren insanlar. Kişilikleri, bilgileri ve desteklerinden dolayı turkrock.com denilince aklıma gelen ilk iki isim oldular.
Kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum ;)

Daha önce şifresini unuttuğum bir hesabım daha vardı, bu hesapta da 5. yılım ama konu o değil ;)
Emektar üyeler denilince benim aklıma ilk olarak @andysat ve @dthakankoca İsimleri geliyor. Her açılan başlığa gerekli gereksiz yazmasalarda ikiside iş bitiren insanlar. Kişilikleri, bilgileri ve desteklerinden dolayı turkrock.com denilince aklıma gelen ilk iki isim oldular.
Kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum ;)
Sağol kardeşim ...

Ağustos 2003'ten bu yana bu hesaptayım, sadece bir kez admin kampanyasından yararlanarak nick değiştirdim. Gençler eğleniyor muyuz? :cool:

Şaka bir yana üyelik tarihinden daha önemlisi elbette paylaşılan içerik bence.

Ağustos 2003'ten bu yana bu hesaptayım, sadece bir kez admin kampanyasından yararlanarak nick değiştirdim. Gençler eğleniyor muyuz? :cool:

Şaka bir yana üyelik tarihinden daha önemlisi elbette paylaşılan içerik bence.

Uzun zaman sonra ilk defa giriyorum. 10 sene olmuş birlikteliğimiz diye bildirim geldi. Sonrasında bu başlık. Tanıdık gelen 2 nick'ten biri bu. Gene doğru noktaya parmak basmış. :)

İnterneti yaygın olarak kullanmaya başlamamız; rock'a metal'e deli gibi sardığımız dönemlere denk gelmiş. Beyaz bir tasarımı vardı turkrock'ın. Başlığa yeni gelen mesajla başlık ikonu turuncu olurdu. 56K bağlantıyla o turuncuyu beklerdik arada müzik dinleyip Quake 3 falan oynarken. Hayat güzeldi o zamanlar. İnternet keyifliydi. Şu an ülkeyi saran cahillik ve yobazlık dalgası ortalıkta yoktu. Geleceğimiz ne olacak, Suriye'ye mi bağlayacağız gibi endişeler aklımızın ucundan geçmezdi. Müzik keşfetmek bile ayrı zevkti. Mp3 cd'leri kovalardık. Dandik print'li yeni albümler. Sonrasında Soulseek kurtarıcımız olmuştu.

Daha neler yazılır da vallaha gözüme bi' şey kaçıyor. Çok çabuk büyüdük, her şey de çok çabuk boktanlaştı. Nispeten kaygısız günlerde yeni albümler konuşma dileğiyle bitiriyorum bu sikko mesajı. :)

Sabah Sabah duygulandım, 2004'ün soğuk bir Aralık akşamıydı sanırım. Boss Gt-8'imi yeni almıştım ve yolum Turkrock'a düştü. Geçirdiğim yılları şöyle bir gözümde canlandırdım, yaşlandık sanırım. Genelde sorunlarımı çözmek için sadece forumu okusam da bu sitede aktif olarak sorunlara yardımcı olan, bu güne kadar emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Büyüksünüz üstadlar..

Geri