Emektar Turkrock.com Üyeleri

Ben daha yeniyim, bu üyelikle 6 yılı geçti. Aslında 8 yıldır takip ediyorum. Fazla aktif olamadım. Seyirci kaldım bazı konulara normal vatandaşlar gibi :)

aradigim basligi buldum ....OCAK 2003........hey gidinin...ama alisveris yaptigimiz dostlar kalmamis gitmisler sanki....eskiden cok ozeldi bu site bizler icin....simdi sadece aklima geldikce giriyorum...sevgiler

Aynen.. çöpte bile yok o başlık.. o konuya yazdığım mesajım gönderilerimde yok, o derece silinmiş.. galiba bir süre böyle gidecek.. zannımca admin extra bir şeyler düşünerek bu hale karar kıldı, yoksa sıkıcı gelecektir çoğu üyeye.. göreceğiz. Bu hali de farklı bir tempo kazanır diye umuyorum..

İşlerine gelmeyince sildiler yani, tahmin etmiştim. Aynen bende de alışkanlık şöyle hızlıca bir bakıp çıkıyorum, zaten bu haliyle başka bir işe yaramaz bu site.

Aynen.. çöpte bile yok o başlık.. o konuya yazdığım mesajım gönderilerimde yok, o derece silinmiş.. galiba bir süre böyle gidecek.. zannımca admin extra bir şeyler düşünerek bu hale karar kıldı, yoksa sıkıcı gelecektir çoğu üyeye.. göreceğiz. Bu hali de farklı bir tempo kazanır diye umuyorum..
Bence de kazanabilir, eskiden olduğu gibi son mesaj yazılan konular şeklinde bir bölümü olmayan bir sürü forum var, hepsi de gayet canlı. Hatta bence eski halinde anasayfada üst kısımda güncel konular arasında olmayan konular güme gidiyordu. Çoğu muhabbet oradaki konular üzerinden dönüyordu çoğu zaman.

Bir de profil mesajlarının kalkmasına ziyadesiyle sevindim, eski sevgili gibi imalı imalı tripler, kime yönelik olduğu belli olmayan laf sokmalar. Çok pasif agresif bir durum söz konusuydu.

Geri