Varyans ( Alternative Rock ) - Eskisehir

Arkadaslar VARYANS her Carsamba Eskisehir Ares Barda sahne almaktadir...

Grup Uyeleri

Vokal - Ahmet Vural KAYA
Davul - Ugur GEZMEZ
Gitarlar
Ufuk BİÇER
Can BESEN
Bas Gitar - Anıl DEMİRBAÐ

Grup hakkinda en azindan bir fikriniz olmasi acisindan yaptigimiz bir hucum kaydi dinleyebilirsiniz...SteppenWolf - Born to be Wild

Link: www.myspace.com/ahmetvuralkaya

Elestiri , Oneri ve en onemlisi Desteklerinizi bekliyoruz...Simdiden iyi eglenceler....:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk Sahne

Arkadaslar ilk sahne olmasındandır ufak tefek aksilikler yasadik..(birbirimizi ve kendimizi duyamadik)
Ama cok daha iyi olacak..Herkese cok tesekkur ediyoruz...
Aresi her carsamba boyle gormek dilegiyle...
VARYANS eglendirmeye devam edecek...

Beste...

Yorum icin tesekkurler...
Arkadaslar bir hatirlatma link te verilen adresteki Born to be Wild haricindeki uc parca Ahmet Vural KAYA nın bestesi olup VARYANS tarafindan duzenlenmistir...Yeni versiyonlari cok yakinda siteye koyulacaktir..

Arkadaslar bu hafta program saat 21-21:30 civari baslayacaktir...Varyans her carsamba Ares bar da olacak...
Bir iki hafta icinde Ankara programlarimizda baslayacak...
DURMAK YOK!!!

arkadaslar sound problemini yavas yavas asiyoruz..bu hafta daha iyiydi.Haftaya DURMAK YOK kod adli programin ikinci bolumunde daha deli turkcelerle gelicez...Destekleriniz icin cok tesekkurler...

Ares'te sanırım iki haftadır çıkıyosunuz.Umarım Eskişehir'deki müziğin gelişmesinde katkınız herkesten fazla olur arkadaşlar.Başarılarınızı devamını dilerim.
Selamlar hepinize ;)

cok tesekkurler vale_gitar...bizim umut ettigimiz seyde bu hepimiz gibi...umariz o eski gunlerine doner eskisehir...bunda hepimizin rolu cok buyuk...VARYANS olarak VALE'ye sonsuz kere tesekkurler..Destekler karsiliklidir...hepinize kolay gelsin:)

ayni umitleri bizde icimizde tasiyoruz vale_gitar...Eskisehirde garip bi hava olusmaya basladi...insanlar populer muzige dogru kaymaya ve eglence anlayislerini , dinledikleri muzik tarzlarini degistirmeye basladi gibi geliyo bana...yada evde dinledigi muzikle eglenmek icin gittigi bir mekanda aradigi muzik ayni degil insanlarin...umariz hep beraber hem eskisehirdeki, hem de turkiyedeki rock macerasinda keyifli zamanlar gecirebilir ve rock muzigin layik oldugu yere gelmesinde sonuna kadar elimizden gelenleri yapabilecegimiz firsatlar buluruz....

satriyani demiş ki:
yada evde dinledigi muzikle eglenmek icin gittigi bir mekanda aradigi muzik ayni degil insanlarin...

;)
Eskisehir gibi kolpa bir ortamdan ne beklenir ki...Insanlar zaten muzik icin gitmiyor barlara :!:
Eskisehir'de muzik icin yapilacak cok sey var.

Ilk olarak Ares'i havaya ucurmakla baslanabilir :roll:

Sana katiliyorum BuzzGibi...Eskisehir deil sadece cogu yerde insanlar farkli amaclarla barlara gidiyolar...Ancak Eskisehir hep boyle degildi...Biz aslinda cok uzun zamandir eskisehirde olan bir grubuz...Yani insanlarin gercekten icip iyi muzik dinlemek icin disari ciktigi zamanlarida hatirliyorum...Hepimiz o gunlere donmek -istersek- donebiliriz...yapilan tarzlarin degismesini ise isletmelerin maddi kaygilarina bagliyorum...ancak bu noktada Eskisehirdeki butun gruplarinda taviz vermemeleri gerekiyo...Dedigim gibi umarim hepberaber bisileri basarabiliriz...
Bu arada Dep-Rem sana da kolay gelsin surekli pozitife gitmen dilegiyle:))

evet esks eskisi gibi degil.bunda herkes hem fikir ama bunda gruplarinda rolu var mekanlarinda.sizi gecen hafta dinlemistim.repertuariniz gayet iyi ancak esks de bu tarzdan pek anlayan adam kalmadi.bana gore ise gayet eglenceliydi.!basarilarinizin devamini diliyorum.kendinizden odun vermeyin.:D

satriyani demiş ki:
Sana katiliyorum BuzzGibi...Eskisehir deil sadece cogu yerde insanlar farkli amaclarla barlara gidiyolar...Ancak Eskisehir hep boyle degildi...Biz aslinda cok uzun zamandir eskisehirde olan bir grubuz...Yani insanlarin gercekten icip iyi muzik dinlemek icin disari ciktigi zamanlarida hatirliyorum...Hepimiz o gunlere donmek -istersek- donebiliriz...yapilan tarzlarin degismesini ise isletmelerin maddi kaygilarina bagliyorum...ancak bu noktada Eskisehirdeki butun gruplarinda taviz vermemeleri gerekiyo...Dedigim gibi umarim hepberaber bisileri basarabiliriz...
Bu arada Dep-Rem sana da kolay gelsin surekli pozitife gitmen dilegiyle:))

Eskişehir müzik bakımından çabuk şekillenen bi şehir.Yeni yerler açılıyo şimdi.Bakalım neler değişecek,neler gidip neler gelecek.Seyredelim görelim :)

evet..:) fenada yer olmamis...ama kaderler hep ayni...yani aslinda cok kisir bi dongu.

VARYANS - Yeni besteler coook yakinda space de yerini alacaktir..:)

evet ya bu yeni mekanla diyer mekanların tekel politikalarıda değişecek! rekabet girince işin içine umarım pozitif etkileri olur hem çalan gruplar hemde dinleyiciler için. kalite yükselir .umarım...

Geri