Performans Ve Klip Çekimi

'Diğer İlanlar' forumunda DVokal tarafından 11 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

 1. Hakkımızda
  Stüdyo Boğaziçi yıllardır fotoğrafçılık ve sinema alanlarında üretim yapan Boğaziçi Üniversitesi mezunları ve öğrencilerinin bir araya gelmesiyle kuruldu. Ekip üyeleri bugüne kadar alanda fotoğrafçı, kamera operatörü, görüntü yönetmeni, kurgu operatörü, boom operatörü, gaffer, yönetmen ve yapımcı olarak çalışırken edindiği tecrübeleri işlerinin sanatsal değerlerini ön planda tutmaya devam ederek sizlerin hizmetine sunuyor. Genç, samimi, yaratıcı ve uyumlu ekibimiz birlikte çalışmanın mutluluğunu işlerine yansıtmaktan ve işlerini severek yapıyor olmanın getirdiği pozitif duyguları sizlerle paylaşmaktan geri de kalmıyorlar.

  Performans
  Konser, tiyatro, bale, dans ve gösterilerde performansın yapılacağı sahnede alınacak genel akış ve ışık provası ile hazırlıklarına başladığımız çekimlerde, performansın ön planda olmasını istediğiniz kısımlarını göz önüne alarak sahne içinde aksiyon kameraları, çeşitli açılardan sabit ve hareketli kameralar ile çekimleri gerçekleştiriyoruz. İsteğe göre performansa ek olarak öncesinde sahne hazırlıklarıyla başlayıp seyircilerin girişi, kulis ve performans sonrasından görüntülerle tüm organizasyonu baştan sona özetleyen videolar hazırlıyoruz.

  Video Klip
  Eğer hazır bir senaryo yoksa müzisyenlerle çekim ekibinin birlikte klip çekilecek parçayı dinleyip üzerine konuşmalarıyla başlayan süreçte, müzisyenlerin talepleri doğrultusunda klibin hikayesi şekillendiriliyor ve senaryo yazımına geçiliyor. Ekibimiz tarafından yazılan senaryo onaylandıktan sonra geriye teknik detaylara karar vermek kalıyor. Çekim takvimi, kullanılacak ekipmanlar, çekim teknikleri ve çekim yapılacak yerler belirlenip gerekli izinler alındıktan sonra kısa sürede çekimleri gerçekleştirip post prodüksiyon aşamasına geçiliyor. Bu aşamada ekibimizin aynı zamanda müzisyen olan kurgu operatörü ve klibin yönetmeni ile birlikte genel akış tekrar değerlendirilip ses miksajı ve renk çalışmaları ile video klibinizi teslim ediyoruz.

  web : Stüdyo Boğaziçi
  facebook : Stüdyo Boğaziçi
  mail : [email protected]
  tel : 0 538 246 13 83
   

Bu Sayfayı Paylaş