Butcher Records

'Müzik Endüstrisi' forumunda blackfriday666 tarafından 14 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Ülkenin 3 büyük şehrinden 4 arkadaş olarak tanıtım/organizasyon amacıyla başlayıp geri dönüşlerle birlikte yavaş yavaş işleri büyütmeye çalıştığımız bir girişim olan Butcher Records'u forumdaki arkadaşlara, abilere, amcalara da duyurmak amacıyla bu başlığı açıyorum.

  Sanırım doğru tanım "freelance" olarak nitelemek olacaktır çünkü müzik sektöründe özellikle metal müzik sektöründe genç grupların, ürettiği materyalleri insanlara ulaştıramayan grupların, ellerinde materyaller olup bunları hayata geçirmekte sıkıntı çeken müzisyenlerin yanında olmak amacıyla bir araya geldik.

  Geçtiğimiz ay 3 grup olarak Sabhankra, Edgeflame ve Grey Pieces ile (mensubu olduğumuz gruplar) denemeler yaptıktan sonra yeni insanlar tanımak, yardımcı olmak, birlikte büyümek adına yeni grup arayışına girdik ancak içiniz rahat olsun önünüze imzalanması gereken sözleşmeler, "biraz daha sakin çalın o vakit uzlaşabiliriz"ler veya tutunmak adına yapmak istediğiniz müzikten vazgeçmenize sebep olacak resmiyetten ziyade sürekli iletişim halinde olan bir aile kavramıyla hareket eden bir oluşumuz.

  Şu ana kadar bu oluşumun içine giren herkes için müzik sadece keyif aracı oldu, bugünden sonra da ülkenin ve müzik sektörünün geldiği noktayla çok daha öteye gitmeyeceğini düşünecek kadar gerçekçi yaklaşıyoruz. Aramıza katılmak isteyen arkadaşların yüzbinlerce cdsini dünyaya dağıtamayacağız, sizi wackena yollayamayacağız, stadyum konserinizde gitar sapınıza düşecek sütyenler de vaadedemiyoruz ama evinizdeki stüdyonuzda ürettiğiniz bir demo, albüm, ep, veya tek bir şarkı dahi varsa, bunun birkaç yeni insana, sosyal medyanızla erişemediğiniz kesimlere ulaşmasını, belki ülkedeki sayılı haber sitelerinde yer alıp yurtdışında da 3 5 insanın müziğinizi dinlemesini isterseniz belki ufak birkaç organizasyonda adınızı bir nebze daha duyurmak isterseniz işlerinizi bize yollayabilirsiniz.

  Yaptığımız işleri incelemek için aşağıdaki sayfalara göz atabilirsiniz, youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları da buradan veya ö.m. ile sorabilirsiniz.

  Butcher Records | Facebook
  Butcher Records (@butcherrecords) • Instagram photos and videos

  [​IMG]
   
 2. EMM

  EMM

  Yolunuz açık olsun. Umarım herşey sizin de faydanıza, grupların da faydasına olur.
   
  blackfriday666 bunu beğendi.
 3. Bu başlık takip edilir :)
   
  blackfriday666 bunu beğendi.
 4. vay be :)
   
 5. güzel yazmışsınız, başarılar dilerim.. sütyen konusunu tekrar düşünmeniz dileğiyle..
   
  blackfriday666 ve Mustafa İLKER bunu beğendi.
 6. hayırlı olsun Abi
   
 7. Katılıyorum hocam. En azından bi figüran arkadaş çantasındnan fırlatmak üzere getirebilir cast'da olsa motive olur arkadaşlar :D
   
 8. bari erkek olmasın yapın bişeyler :)
  bu arada cidden başarılar dilerim, çok gerekli girişimler bunlar..
   
  blackfriday666 bunu beğendi.
 9. Bütçe kesintilerimizden dolayı en iyi ihtimalle sırf saçlar uzun diye bana fırlattıracak CEOlarımız ama mutlaka revize edeceğiz bu fikri :D
   
 10. Yolunuz açık olsun. Umarım her şey planladığınızdan ve umduğunuzdan daha iyi gider.
   
  blackfriday666 bunu beğendi.
 11. Birlikten kuvvet doğar. Başarılar diliyorum, Allah'ın izni ile seneye Ankarayadayım. Sizinle görüşmek isterim, sonuçta bu işin içindesiniz.
   
  blackfriday666 bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş