Satılık Mesa Boogie Transatlantic Ta-15 Kafa Head

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda nurialcho tarafından 14 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    2450TL
    Takasa:
    kapalı

Detaylı resimler için:

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ransatlantic-ta-15-kafa-head-333298335/detay/

Mesa Boogie TA-15 Transatlantic Head

25 watt.Diğer Mesa Amfilerden çok farklı .Clean kanalı direkt vox ac30 .Top boost özelliği ile voxun inanlımaz clean tonlarına ulaşabiliyorsunuz .Ayrıca bu clean kanalını, drive pedalı ile de kullabilirsiniz ben genelde bu şekilde kullandım.

Drive kanalı ise 3 modlu fender blackface , marshall ve mesa modları.Fender blackface daha yumuşak drivelar için ideal.Marshall kanalı bildiğimiz marshall ın klasik drive tonları.Mesa kanalı ise vintage mesa drive tonu.Bu 3 moda da ekstra boost pedalı kullanarak high gain tonlara ulaşabilirsiniz.

Clean - drive kanalı arası geçiş için orjinal pedalı ve amfinin taşıma çantası da mevcuttur.Amfi 4,5 kg olduğu için rahatlıkla çantası ile omuzunuza asıp taşıyabilirsiniz.

5-15-25 watt seçenekleri ile fazla yüksek seslere çıkmadan çalabilirsiniz.Evde kullandığım en verimli lambalı amfi.

Kabin dahil DEĞİLDİR ! Ayrı olarak satılmıştır.

Fazla kullanma fırsatım olmadığından satıyorum.Takas düşünmüyorum.

Fiyat:2450 LİRA

Son düzenleme: 17 Kasım 2016
    uvidinli ve EMM bunu beğendi.
  2. Hayırlı satışlar dilerim. :)
    Tasarım açısından, en beğendiğim amplilerden biri... Marshall Plexi tonunu da yakalayabiliyor diye biliyorum.

EMM ve nurialcho bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş