Satılık Egnater Mod 50

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda C_C_King tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    2200$
    Takasa:
    açık
    Selamlar,

Bizzat Bruce Egnater ve eşi Terry tarafından şahsım için yaptırdığım custom shop amfimi ihtiyaçlar gereği satmayı düşünüyorum. Çok fazla özelliği olan, oldukça profosyonel bir amfidir. En önemli özelliği ise modüler yani preamfileri değiştirebiliyor olmanız. Bendeki SL2 ve TD modülleri ile birlikte verilecek. Ayrıyetten Midi kontrol pedalını da veriyor olacağım yanında. Bırakın Türkiyeyi, Avrupada dahi bulmanız çok zor olan bir amfi. Ben bana maliyeti olan 2200$ a vermeyi düşünüyorum. Takas güzel bir superstrat çıkarsa hss - hh konfigurasyonda birseyler olabilir belki.

Amfi sadece evde ve düşük seste kullanılmıştır.

Kabaca özellikleri

110- 240V arasında çalışabilme
    Low - High power seçenekleri (Ev ortamında düşük seste gerçekten daha iyi bir amfi duymadım görmedim)
    Seri paralel Effects Loop
    Midi Controlled channel switching
    6v6 ve 6l6 lambalar ile çalışabilme
    Bias ayarı için arayüz

**İlanı iş yerinde hızlıca yazıyorum, ilgilenenler araştırsın lütfen. Resim temsilidir.

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 28 Ağustos 2016
    hackeiommi, mego1, devastator ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. EMM

EMM

737
    822
    4,556
    :geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek:

C_C_King bunu beğendi.
  3. Caner iyi satışlar.

Bizzat denemiştim. Ömürlük, evladiyelik, torunluk ... sonrasında müzelik bir amfi. Muhteşem tonlara sahip.

C_C_King ve delfin müzik bunu beğendi.
  4. Kalakaldım

C_C_King bunu beğendi.
  5. Çok teşekkür ederim :)

6. EMM

EMM

737
    822
    4,556
    Ahmet (temsili):

C_C_King ve mego1 bunu beğendi.
  7. Caner adamı şeytana uydurur bu amfi :devil::cry::geek: Merak da ettiğim bir amfiydi hani. Keşke bir inceleme yazaydın!

C_C_King bunu beğendi.
  8. UP. Özel bir gitar ile takas dusunebilirim ya da belki bir Combo amfi olabilir.

Bu Sayfayı Paylaş