Satılık Jackson Soloist Sl-1 Lightning Sky

'Elektro Gitarlar' forumunda diabolique tarafından 18 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    790
    2,705
    Fiyat:
    6300TL
    Takasa:
    kapalı
    Herkese selamlar,

Planlarda ani değişiklik ve zaten iş, güç, ev, oğlan vs. mütevellit çalmaya vakit bulamadığım tüm ekipmanımı satışa çıkartacağım. Acelem yok, zaten hepsi birbirinden güzel aletler, birbirlerine yedek oldukları için zaten o mu gitse bu mu gitse diye çok kasmadan teker teker satılmalarını bekleyeceğim. Genel kural: takas yok. Bugüne kadar (takasla almadığım) tüm gitarlarımı para on the table aldım, bunlar için de aynı saygının gösterilmesini bekliyorum. Bu giriş jenerik olarak tüm ilanlarımda yer alacak, kalp kırma konusunda tecrübeliyimdir, lütfen üzerinizde denetmeyiniz:)

Jackson Soloist SL-1 Lightning Sky 1996

Yazıldığı üzere 1996 üretimi, tertemiz durumda bir Jackson. Sadece 3. perde dolaylarında sap üst tarafında ufak bir vuruğu var. Fotoğraf çekebileceğimi ışığa kavuştuğum saniye çekip koyacağım orasını. Onun haricinde beklenmedik derecede temiz durumda. Tamamıyle orijinal, hardcase dahil. Fretler temiz, 23. perdede sanırım yanlış hatırlamıyorsam ufak bir çentik var ama ölü notası yok, Hakan (@hknsckn) 1 sene götürür dedi, götürmezse ona götürün:)

TB4 - STK1 - STK1 manyetik dizilimi
    Abanoz klavye, binding, orijinal floyd rose, siyah hardware. Bildiğiniz Soloist.

Ebay'de 2535 dolar, best offer available. İsteyenler oradan almayı deneyebilir.

Bende: $2000

İnsan gibi gelene her türlü kolaylık sağlanır.

/Takas yok parantezini kapatayım da gelmesin yine bir takım teklifler:)

Şimdilik elimdeki fotoğraflarını koyacağım, güzel ışık yakalayınca güncellerim.
    photo(2).JPG

IMG_2009 copy.jpg
    IMG_2015 copy.jpg

Son düzenleme: 19 Temmuz 2016
    Chardx, BLACKHELL, uvidinli ve 12 kişi daha bunu beğendi.
  2. Haydaaaaaa :D

forbidden_city bunu beğendi.
  3. EMM

EMM

735
    822
    4,556
    2000$'a Lightning Sky SL1'i kaçıran kendini doğrasın.

4. Arkadaş ne oluyor, herşeyi satılığa çıkarmışsın
    Esp lobisi darbe mi yaptı :)

5. Bir ara ödünç almıştım bu gitarı @diabolique 'den. Çok çok rahat bir klavyesi ve enfes bir tonu var. Çok istemiştim de param yoktu. Gerçi şimdi de yok :)

uvidinli ve serhat13 bunu beğendi.
  6. diabolique

1,415
    790
    2,705
    Şu anda @dinkyMan 'e satılacak şekilde ayrılmış durumda. Gelişmeler bildirilir.

7. majesty gitmis hala mı para yok lan :D

8. Majesty hala duruyor, ilandan kaldırdım.

9. erdeme sattıgını dusundum instagramda fln paylasınca

10. 7 telli ondaki, benim majesty 6 telli.

11. he beyaz gorunce hic telleri saymak gelmedi aklıma :D

Osxfang3 bunu beğendi.
  12. diabolique

1,415
    790
    2,705
    Bu durum iptal, üzerine doların abarması nedeniyle TL'ye çevirip indirim yapmış bulunmaktayım.

Bu Sayfayı Paylaş