Satılık Gibson Les Paul Traditional Desert Burst

'Elektro Gitarlar' forumunda diabolique tarafından 18 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

 1. diabolique

  diabolique Forum Yöneticisi

  Şehir:
  İstanbul
  Fiyat:
  $1550
  Takasa:
  kapalı
  Herkese selamlar,

  Planlarda ani değişiklik ve zaten iş, güç, ev, oğlan vs. mütevellit çalmaya vakit bulamadığım tüm ekipmanımı satışa çıkartacağım. Acelem yok, zaten hepsi birbirinden güzel aletler, birbirlerine yedek oldukları için zaten o mu gitse bu mu gitse diye çok kasmadan teker teker satılmalarını bekleyeceğim. Genel kural: takas yok.

  Gibson Les Paul Traditional Premium Desert Burst 2012


  Bu arkadaş 2012 model Les Paul Traditional

  Forumdan @Oguz92 'den takasla almıştım. Sahnede kullanmış, sağa sola vurmuş :p Headstock altında duvar askısı izi var, arka tarafında birkaç ufak vuruk (boya kalkması yok) ön panelde de(!) çok minör birkaç darbesi var. Şiir gibi bir Les Paul. 50's rounded sapa sahip. Ellerim tavşan patisi gibi olmasına rağmen çok rahat çalabiliyorum, sizin de elleriniz küçükse korkmayınız. En büyük artısı: manyetiklerini Bare Knuckle Pickups - Miracle Man Zebra ile değiştirdim. Yüksek outputlu, high clarity bir manyetik. EQ değerleri ve çıkışı Suhr Doug Aldritch'e benziyor ama zaten adından anlaşıldığı üzere Ozzy - Zakk - Randy tadında bir hard rock - heavy metal manyetiği. Üst eşiği graphtech ile değiştirdim, akort kararlılığı deli gibi arttı, orijinal eşikle 5 dakika dayanmıyordu akort öyle söyleyeyim. Şimdi tel değişiminden tel değişimine akortluyorum.

  Premium AAA maple cap
  Rounded 50's neck type
  Rosewood fingerboard
  Mahogany body
  Bare Knuckle Pickups - Miracle Man Zebra

  e-bay'de $1800-2500 aralığında gidiyorlar.

  Bende: $1550

  Bu aralar ev müsait, hafta içi akşamları denetebilirim. Hafta sonları yokum.

  Fotoğraflar aynı şekilde, güzel ışığı yakalayınca çekeceğim.

  evdekises.jpg
  image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg evdekises.jpg
   
  Son düzenleme: 7 Ekim 2016
 2. İçim gidiyor, sattığıma çok pişman olduğum 2 gitardan bir tanesi bu oldu onca yıl içerisinde. İlk sahne deneyimlerim, alırkenki giriştiğim maceralar, kısacası hayatıma birçok yönden çok fazla şey kattı bu bebek. Hatta omzumda bizzat kendisinin headstock kısmının dövmesi mevcut kocaman. Birçok kez acaba satışa çıkar mı diye köşede nakit beklettiğim dahi oldu. Bir bakayım durumlara, olmadı ayarlayabilirsem envantere ekleyeyim. Alamazsam da alana hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullansın.
   
  Onur Yahya Öner ve diabolique bunu beğendi.
 3. Ben de SL1 i çok beğendim. Lightning sky hep bana Ride the lightning albümünü hatırlatır. Ben de de RR1T'si var. Biri de Kelly modelinin lightning sky'ını satıyordu sanırım. Çok estetik duruyor cidden.
   
 4. ESP satılırsa kapını çalacağım abi bunun için. Jackson'a geçtiğimden beri ilk defa Les Paul GAS'ı aldım bir gitardan :D
   
  diabolique bunu beğendi.
 5. Yavaş yavaş LP'lerle bağ kurmaya başlıyorum,...
  Güzel gitar, hayırlısı olsun.:)
   
 6. diabolique

  diabolique Forum Yöneticisi

  Detaylı fotolar eklendi.
   
 7. diabolique

  diabolique Forum Yöneticisi

  Bir miktar indirdim.
   

Bu Sayfayı Paylaş