Satılık Gibson Les Paul Traditional Desert Burst

'Elektro Gitarlar' forumunda diabolique tarafından 18 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    793
    2,705
    Fiyat:
    5000TL
    Takasa:
    açık
    Herkese selamlar,

Planlarda ani değişiklik ve zaten iş, güç, ev, oğlan vs. mütevellit çalmaya vakit bulamadığım tüm ekipmanımı satışa çıkartacağım. Acelem yok, zaten hepsi birbirinden güzel aletler, birbirlerine yedek oldukları için zaten o mu gitse bu mu gitse diye çok kasmadan teker teker satılmalarını bekleyeceğim.

Gitar + nakit takasına açıyorum. İletişime geçtiğim arkadaşlar fark etmiştir, değerlendirme konusunda fazlasıyla yapıcı davranıyorum. Çok rica ediyorum takasta kendi ürününüzü şişirip benimkini baltalamaya çalışmayınız.

FR'li Superstrat ya da 7 telli sabit köprülü gitarlar arıyorum.

Gibson Les Paul Traditional Premium Desert Burst 2012

Bu arkadaş 2012 model Les Paul Traditional

Forumdan @Oguz92 'den takasla almıştım. Sahnede kullanmış, sağa sola vurmuş :p Headstock altında duvar askısı izi var, arka tarafında birkaç ufak vuruk (boya kalkması yok) ön panelde de(!) çok minör birkaç darbesi var. Şiir gibi bir Les Paul. 50's rounded sapa sahip. Ellerim tavşan patisi gibi olmasına rağmen çok rahat çalabiliyorum, sizin de elleriniz küçükse korkmayınız. En büyük artısı: manyetiklerini Bare Knuckle Pickups - Miracle Man Zebra ile değiştirdim. Yüksek outputlu, high clarity bir manyetik. EQ değerleri ve çıkışı Suhr Doug Aldritch'e benziyor ama zaten adından anlaşıldığı üzere Ozzy - Zakk - Randy tadında bir hard rock - heavy metal manyetiği. Üst eşiği graphtech ile değiştirdim, akort kararlılığı deli gibi arttı, orijinal eşikle 5 dakika dayanmıyordu akort öyle söyleyeyim. Şimdi tel değişiminden tel değişimine akortluyorum.

Premium AAA maple cap
    Rounded 50's neck type
    Rosewood fingerboard
    Mahogany body
    Bare Knuckle Pickups - Miracle Man Zebra

e-bay'de $1800-2500 aralığında gidiyorlar.

Bende: $1550

Bu aralar ev müsait, hafta içi akşamları denetebilirim. Hafta sonları yokum.

Fotoğraflar aynı şekilde, güzel ışığı yakalayınca çekeceğim.

evdekises.jpg
    image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg evdekises.jpg

Son düzenleme: 22 Kasım 2016
  2. İçim gidiyor, sattığıma çok pişman olduğum 2 gitardan bir tanesi bu oldu onca yıl içerisinde. İlk sahne deneyimlerim, alırkenki giriştiğim maceralar, kısacası hayatıma birçok yönden çok fazla şey kattı bu bebek. Hatta omzumda bizzat kendisinin headstock kısmının dövmesi mevcut kocaman. Birçok kez acaba satışa çıkar mı diye köşede nakit beklettiğim dahi oldu. Bir bakayım durumlara, olmadı ayarlayabilirsem envantere ekleyeyim. Alamazsam da alana hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullansın.

Onur Yahya Öner ve diabolique bunu beğendi.
  3. Ben de SL1 i çok beğendim. Lightning sky hep bana Ride the lightning albümünü hatırlatır. Ben de de RR1T'si var. Biri de Kelly modelinin lightning sky'ını satıyordu sanırım. Çok estetik duruyor cidden.

4. welmour

welmour

552
    1,108
    9,006
    ESP satılırsa kapını çalacağım abi bunun için. Jackson'a geçtiğimden beri ilk defa Les Paul GAS'ı aldım bir gitardan :D

diabolique bunu beğendi.
  5. Yavaş yavaş LP'lerle bağ kurmaya başlıyorum,...
    Güzel gitar, hayırlısı olsun.:)

6. diabolique

1,415
    793
    2,705
    Detaylı fotolar eklendi.

7. diabolique

1,415
    793
    2,705
    Bir miktar indirdim.

8. diabolique

1,415
    793
    2,705
    Cuma günü 2 günlüğüne Ankara'ya geliyorum. Almak istiyorum ama İstanbul'dan gelse de görsem, kargoya güvenmiyorum diyenler için fırsat. Kısıtlı vaktim var ama yanımda getirebilirim.

--- gecti bor'un pazari

Son düzenleme: 22 Kasım 2016
  9. diabolique

1,415
    793
    2,705
    Gitar + nakit takasına açıyorum. İletişime geçtiğim arkadaşlar fark etmiştir, değerlendirme konusunda fazlasıyla yapıcı davranıyorum. Çok rica ediyorum takasta kendi ürününüzü şişirip benimkini baltalamaya çalışmayınız.

FR'li Superstrat ya da 7 telli sabit köprülü gitarlar arıyorum.

10. diabolique

1,415
    793
    2,705
    Doların abarması nedeniyle TL'ye çevirip indirim yapmış bulunmaktayım.

Bu Sayfayı Paylaş