Satılık Fender American Standard Stratocaster - Mystic Red 2013

'Elektro Gitarlar' forumunda diabolique tarafından 18 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    790
    2,705
    Fiyat:
    3500TL
    Takasa:
    açık
    Herkese selamlar,

Planlarda ani değişiklik ve zaten iş, güç, ev, oğlan vs. mütevellit çalmaya vakit bulamadığım tüm ekipmanımı satışa çıkartacağım. Acelem yok, zaten hepsi birbirinden güzel aletler, birbirlerine yedek oldukları için zaten o mu gitse bu mu gitse diye çok kasmadan teker teker satılmalarını bekleyeceğim.

Fender American Standard Stratocaster - Mystic Red 2013

Bu arkadaşı da 2014 yılının kasım ayında aldım, tertemiz bir alet. Bakımları yapıldı, hayvan gibi modifikasyon var, alan arkadaş binecek gidecek (?). Hardcase dahil, eski sahibi üzerine airbrush ile şekil yaptırmış Nightmare yazıyordu, bir de No Fear gözü vardı. Hakan ile nightmare yazısını kapattık, gözler duruyor. BÜTÜN GÖZLER ÜZERİNİZDE OLACAK MALIMA GÜVENİYORUM!!!

Modifikasyon geçmişi yukarıdan aşağıya:
    Fender locking tuners
    Graphtech nut
    Pearloid pickguard
    Dimarzio Hs4 - neck & middle
    Seymour Duncan Hot Rails
    Graphtech saddles
    Aged white knobs

Graphtech nut'ı takmak için eski nut'ı sökerken bir miktar ağaç uçurdum, sanırım benden önceki sahibi arkadaş kemik nut takmış, takarken de japonu bol bulmuş, yarım santimetrekare ahşabı söktüm. @hknsckn sağ olsun çok güzel yapıştırdı, bir daha koparsa headstock kopar komple, o derece güzel:)

Bu aleti sadece meraktan, şirkette takılmalık olarak aldım. Overkill olsun, Hendrix olsun, Megadeth olsun seve seve çaldım. Şu anda şirkette, denemek isteyen olursa evde ya da şirkette vakit ayırmaya çalışırım.

Bunun fiyatında yerel gideceğim, zaten yeri yurdu sıfırının fiyatı belli aletin, modifikasyonunu yazmıyorum bile.

Ahanda sıfırı: Fender USA Std. Strat MN OWT - Müzik Enstrumanı

Bende: 3.500TL

Takas sadece iphone 7 / 7 plus ile olur

-1.jpg

Son düzenleme: 4 Kasım 2016
    uvidinli, RebelYell, wodyy ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Aha bu renk... Oy oy :) İyi satışlar abi =)

"Şimdi buraya takas yok denmiş ama" diye başlayıp araç ses sistemi, egzoz seti gibi şeyler teklif etmek vardı da neyse :p :D

diabolique bunu beğendi.
  3. diabolique

1,415
    790
    2,705
    Cuma günü 2 günlüğüne Ankara'ya geliyorum. Almak istiyorum ama İstanbul'dan gelse de görsem, kargoya güvenmiyorum diyenler için fırsat. Kısıtlı vaktim var ama yanımda getirebilirim.

4. diabolique

1,415
    790
    2,705
    Takasa acildi iPhone 7 veya 7 plus ile

Bu Sayfayı Paylaş