Amfiye Hem Kulaklık, Hem De Telefon Bağlama

Gece gitarı kulaklık takıp çalarken aynı zamanda amfiye telefonu da bağlayıp telefondan backing track açıp onun üzerine çalmak istiyorum kulaklık varken bunun için neye ihtiyacım var? araştırdım fakat bir şey bulamadım. Amfi Vox Pathfinder 10 jackı dönüştürücü kullanıyorum hem kulaklık, hemde telefonu bağlayıp backing track açabiliyorum ama bunu aynı anda yapmak istiyorum.

Sağlıklı bir bağlantı için amfide kulaklık çıkışı ve mp3 vs bağlayabileceğiniz bir aux in giriş bulunması gerekmektedir. Var mı görebiliyor musunuz? Ben göremedim.

De 'yi ayrı yazdığın için :)
Graphic1..jpg

Ashton MM4 Mini 4 Channel Mixer - Mini Mikser
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...pekon-mm14fx-mini-deck-mikser-311627881/detay

Gece gitarı kulaklık takıp çalarken aynı zamanda amfiye telefonu da bağlayıp telefondan backing track açıp onun üzerine çalmak istiyorum kulaklık varken bunun için neye ihtiyacım var? araştırdım fakat bir şey bulamadım. Amfi Vox Pathfinder 10 jackı dönüştürücü kullanıyorum hem kulaklık, hemde telefonu bağlayıp backing track açabiliyorum ama bunu aynı anda yapmak istiyorum.
En ucuz bir miksere vereceğin para ile amfini satıp auxlu phoneslu bi amfi alabilirsin :) misal idcore 10-20 bunlara paran çok rahat yeter :)

Geri