Ipadden Yayli Tuslu Ve Nefesli Tonlari

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda aljezi tarafından 20 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Ipadden yayli tuslu ve nefesli tonlari Nasil alabilirim
    Setup im:apogee jam 96k+ipad Tesekkur ederim

2. Midi klavye ile kullanacaksanız camera connection kit ya da i rig pro gibi midi girişi sağlayacak bir arabirim ihtiyacınız olacaktır.
    Siz gitarla o sesleri çıkarmayı kastediyorsanız; öyle birşey yok :)

3. Donanımhaber'de bir ara bununla ilgili bir video çekildi Videodaki kişi viyolonsel falan ekliyordu yaptığı şarkıya ipad üzerinden. Mobilde olduğum için bulamadım ama o videoyu ararsanız yardımcı olabilir

4. Tam olarak kastetigim su:

videonun aciklamasinda signal chain kismini da yazmis ama Ben bendeki set up ve sample tank i kullanarak calistiramadim

5. midi gitar app indirin

6. Midi guitar uygulamasini indirmistim.ama ipadim eski oldugundan calistirmamisti.peki size gore benim set up im la (apogee ile) direkt olarak calisir mi

7. Direk çalışmaz . Bu programlar MIDI sinyali ile çalışırlar. Gitar çıkışını MIDI ye çevirecek Hardwire bir arabirim de kullanabilirsiniz ancak maliyetli olacaktır.

8. Bu arabirim icin bir tavsiyeniz var midir? Bu arada verdiginiz yanitlardan oturu de cok tesekkur ederim

9. Şöyle birşey buldum. bu cihaz gitar sinyalini midi ye çeviriyor. ipad e bağlayabilmek için ayrıca Camera connection kit kullanmanız gerekecek.

10. Pekala.musait bir zamanda kontrol edecegim.tesekkur ederim

Bu Sayfayı Paylaş