Hangi Pedal Karar Veremedim :)

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda atacangngrd tarafından 20 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar meraba.Efekt pedalı alıcam ama hala karar veremedim.Arada bi pink floyd,led zeppelin veya daha çok blues çalmak istiyorum.Arada bi lamb of god veya gojira çalmak da istiyorum.Şuan aklımda boss os-2 var ama biraz araştırma ve düşünce desteği almam lazım.Şimdiden teşekkürler...

2. LoG nere, pink floyd nere hocam. Çok çok ayrı tarzlar. Bence temiz ikinci el bir prosesör alın.

3. prosesör tonları hoşuma gitmiyo ama önerebilceğin bi prosesör varsa niye olmasın

4. Line6'lere bakabilirsin. bu arada bütçe belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz

5. max 400 olcak.
    Add+ Ratortion 3 güzel pedal hemde türk malı olması iyi :D

6. Bir İsveç çakısı arayışı daha. Yok öyle bir pedal. Ratortion vintage tarzları çaldırır. Ama LOG falanvb. için izzyy'nin yaptığı pedalı beklemen gerek.

Gerçi bir de od pedalı hazırlamakta. Biraz kurcaladım onu da, Ratortion'a tercih edilir bir pedal eğer ne istediğini biliyorsan.

Berkay Aşar ve tunckk bunu beğendi.
  7. Metal muff ve shakti mod amp'de işini görür bence. Özellikle Metal muff zaten çok güçlü olduğu gibi birde üzerinde Boost özelliği barındırmakta.

Edit:
    Ben 400 TLye - Metal muff top boost - add+ analog delay v2 - true-bypass modifiyeli Cryb Baby GCB95 almıştım :D :D

Ozarr ve Berkay Aşar bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş