Satılık Fender Twin Reverb (100 Watt ) Damping

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda AKG tarafından 21 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. AKG

AKG

155
    6
    305
    Fiyat:
    3499 TL
    Takasa:
    açık
    Merhabalar
    1973 Model Fender Twin Reverb silverface model olan ve Yavuz Çetin 'in de bir dönem kullanmış olduğu modeldir. (135 watt'lık modellerle karşılaştırmayınız .En çok tutulan Central Harmony gibi sitelerden yorumları okuyunuz )
    2015 ağustos ayında Tünel'de Levent Bey tarafından tüm bakımları yapılmıştır. Kapasitörler,potans ve lambları değişmiştir.Aktif olarak 3 ay sahnede kullandım . Sahne işlerini bırakmamdan dolayı 6 7 aydır yatmaktadır.Üzerindeki speakerler gayet iş götürüyor.Gayet düzgün bi şekilde çalışmaktadır.Hiçbir problemi bulunmamaktadır.
    Fiyatını gayet uygun yazıyorum.
    Siteye foto yüklemeyi başarabilirsem en yakın zamanda temin ederim

www.sahibinden.com da ilan numarasından fotolarına bakabilirsiniz İLAN NO : 242991466

Dileyen olursa whatsapp aracılıı ile video veya messenger üzerinden canlı olarak da amfiyi görebilir.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2016
  2. AKG

AKG

155
    6
    305
    Nakit ihtiyacımdan dolayı Takas olarak yarısını nakit alabileceğim teklifleri ; stüdyo gitar ekipmanları, elektronik eşya vs... bekliyorum

3. AKG

AKG

155
    6
    305
    NAkit fiyatını 2999 tl olarak indiriyorum takas fiyatımız 3500 fiyatta indirime gidilmiştir.Nakit ihtiyacı sebebi ile dileyen olursa videolar var gönderebilirim net bir fikir oluşturur amfi performansı hakkında

4. AKG

AKG

155
    6
    305
    2+2 : Piyasada para yok veya var kimse harcamıyor :)

Bu Sayfayı Paylaş