Satılık Amt O2 Preamp

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda TBBulgurlular tarafından 22 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    550
    Takasa:
    açık
    Merhaba arkadaşlar değerli satarken satsam mı diye düşündüğüm bir pedal. Yazmıyım objektif olayım yutube vidyolarını koyayım diye açtım başlığı ama dayanamadığımdan yazmam lazım yani. Bu pedalı satmak koyuyor açıkcası. AMT O2 modeli AMT kabin simulasyonları gibi bu modelide oldukça değerli. Setupımdaki O2 ve Sansamp GT2 benim için vazgeçilmez pedallardı ancak setupta değişikliğe gittiğimden dolayı (aslında farklı şeyler denemek istememden kaynaklanıyor) satıyorum. Sıfır 280 $ civarında zuhalmuzikte. Kendisi kabin simulasyonudur. 3 adet çıkışı vardır. geri kalan şeyler için youubeden objektif vidoları incelemenizi öneririm.

EK'te ki resimde Vox vah ile sans amp gt 2 nn arasında duran pedaldır.
    Turkrock üyelerine özel pazarlık payı olabilir konuşabilirz. takas konusuna gelirsek hd500x aramaktayım. ayrıca setupda değişikliğe gittiğimden dolayı pedllarıda satıyorum.
    Iletisim icin yalnizca telefon yada facebook
    Facebook/tbbulgurlular
    Cep:0538 361 39 89 aranabilir & sms

VİDYOLU TÜRKÇE DEMO VİDYOSU
    Gitar Teknikleri / Pedal Tanitim Videolari / AMT O2 Tanıtımı (HD) / AMT markasının Legend Amp serisi modellerinden Orange amfi modellemesi O2 tanıtımı. / gitarteknikleri.com

Ekli dosyalar:

Bu Sayfayı Paylaş