Mogami Guitar Cable

'Elektro Gitarlar' forumunda cem31 tarafından 23 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. cem31

cem31

24
    1
    56
    Arkadaşlar yakında ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.
    Mogami Guitar Cable 3m 2.5m 2m boyutlarında satışımızın başlayacağını bildirmek isterim.

YAKIN ZAMANDA SATIŞIMIZ BAŞLAYACAK.

Solo bestelerim

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 24 Temmuz 2016
  2. Bu değerlerden ürünün ne olduğunu anlayacak kişi çok azdır. Olay aslında nedir ?

3. evet lutfen

4. cem31

cem31

24
    1
    56
    enstrüman ses pick-up,. taşıma gürültüsü (Mikrofonik) gitar kabloları için bir sorun olabilir nedeni budur. gürültüyü kesmektedir

Solo bestelerim

Son düzenleme: 23 Temmuz 2016
  5. Anladım da ürününüzü satmak istemiyor sanki birilerinin zoruyla yazıyor gibisiniz. Yaptığınız tanıtımla bunu burada gerçekten satabileceğinize inanıyormusunuz? Burayı yanlış anlamış da olabilirsiniz. Biz gitar çalıyoruz mühendis değiliz.

gkaykaya97 bunu beğendi.
  6. cem31

cem31

24
    1
    56
    lütfen beyefendi tabi ki ilk yapan ben değilim öyle bir iddaa söz konusu olamaz tabi ki belirtmiş olduğunuz standardın dışında ekstra özellikleri yok

Solo bestelerim

7. cem31

cem31

24
    1
    56
    bende mühendis değilim bende gitar çalıyorum müzisyenim sıkıntı nedir anlayamadım

Solo bestelerim

8. siz ne tür gitaristsiniz bilmem ama ben şöyle konuşan gitarist görmedim misal;

"20 ° C 'de DC Direnci iç İletken 0.024Ω kullandığımda seste biraz titreme oluyor o ne denle genelde sıcaklığı 18 ° C 'de DC Direnci iç İletken 0.14Ω
    seviyelerinde tutuyorum. sonra eğer /m (0.020W / Ft) 0.013Ω / m (0.010Ω / Ft) biraz geçerse tonda parlaklık meydana geliyor. "

Neyse sizi anlayacak kişileri daha fazla sabote etmeyeyim. İyi satışlar....

9. Sıkıntı şu. Beni düz bir adam olarak kabul ediniz. Şimdi ben eşek kadar elektronik bilmez düz adam, bu kablo tanıtımından hiç bir şey anlamadım. Ben indüktanstan, göç ABS'den, çekmeden, yalıtım gücünden falan anlamam. Sadece ben değil, foruma üye yaşı yirmi altı çok da genç kardeşlerimiz var. Onlar da anlamaz.

Bizim anlayacağımız şunlardır: Kabloda sinyal kaybı oluyor mu? Tizden bastan, midden yiyor mu? Dayanıklı mı? Dip gürültüsü var mı?

cem31 bunu beğendi.
  10. cem31

cem31

24
    1
    56

Dip gürültüsü yok kabloda sinyal kaybı olmuyor

Solo bestelerim

hackeiommi bunu beğendi.
  11. En kısa sürede alım satımda fiyatlarını görmek isteriz o zaman :)

cem31 bunu beğendi.
  12. cem31

cem31

24
    1
    56
    teşekkür ederim ilginiz ve hoş görünüz için

Solo bestelerim

13. :) asıl bu soruya vereceğiniz cevap teknik değerlerle bir anlam ifade edecekken verdiğiniz cevap gerçekten bu mu?
    Sıfır dip gürültüsü ve sinyal kaybı olmaması nasıl mümkün olabilir!? olsa olsa minimal bir kayıptan söz edebilirsiniz. Diğer firmalar ile arasındaki fark da işinizin kalitesini ortaya koyar bizim satın alma tercihimizi etkiler. Elektronikten anlamam ama bildiğim kadıyla en uzman firmalar bile bunu söyleyemezler.

14. John Petrucci'nin kullandığı kablo derseniz pazarlamaya gerek kalmaz =)

15. Bir dönem Compel getirtiyordu, mogami sitesinde Türkiye için dist. yok şu an.

16. Efsane alıntı :D

17. cem31

cem31

24
    1
    56
    Arkadaşlar ürünün montajını bizzat kendim yapacağım orjinal mogaminin ürünüdür
    fiyatı piyasaya oranla daha uygun olacak
    değerlendirme ve kanaat size aittir saygılarımla

Solo bestelerim

Son düzenleme: 24 Temmuz 2016

Bu Sayfayı Paylaş