Forumda 2004'ten Günümüze Işınlananların Ilk Soracakları Sorular

3. Maddede taşlar bana gelmiş olsun teşekkürler yinede ama forumlar bilgi alışverişi yapmak için var , ben ve benim yaş grubumdan kardeşlerim burada soru soruyoruz ve bilgilerimizi genişletiyoruz bence ayıp ve dalga geçilecek bir olaya benzemiyor vede müziği yaşa göre değerlendirmek bana sorarsanız yanlıştır .Saygısızlık olarak algılamayın lütfen bu yazıyı yazmamdaki tek amacım , az da olsa önyargısız yaklaşmanızdır;).Teşekkürler

3. Maddede taşlar bana gelmiş olsun teşekkürler yinede ama forumlar bilgi alışverişi yapmak için var , ben ve benim yaş grubumdan kardeşlerim burada soru soruyoruz ve bilgilerimizi genişletiyoruz bence ayıp ve dalga geçilecek bir olaya benzemiyor vede müziği yaşa göre değerlendirmek bana sorarsanız yanlıştır .Saygısızlık olarak algılamayın lütfen bu yazıyı yazmamdaki tek amacım , az da olsa önyargısız yaklaşmanızdır;).Teşekkürler

Sana kasıtlı yönelme olduğunu sanmıyorum. Ant öyle bir adam değil en azından.

Forumda hatun mu vardı ? 1-2 tane rastladım ama ilgimi şu çekti açıkçası... Arkadaş onca tavsiye istediğim başlık açmışımdır yada görümüşümdür Hiç bir başlık bir hanımefendinin açtığı başlık kadar rağbet görmemiştir... La yuh.!

Şu duruma açıklık getirmek isterim

Bir hatunun açtığı yardım konusu
Kulaklık Önerileri
Bu da benim açtığım konu:
Bass Gitar Kayıdı Için Ses Kartı Şeçimi
Referans Kulaklık Tavsiyesi

Bu nedir abi neden ama ?

Şu duruma açıklık getirmek isterim

Bir hatunun açtığı yardım konusu
Kulaklık Önerileri
Bu da benim açtığım konu:
Bass Gitar Kayıdı Için Ses Kartı Şeçimi
Referans Kulaklık Tavsiyesi

Bu nedir abi neden ama ?
Şeçimi ve Kayıdı demişsin, ondan bakmamışlardır :D

Bizim insanımız kadına yardım etmeyi sever, çok şaapmamak lazım yani :)

Kadınların açtığı başlıkları bilmem de, bir başlık vardı burda, adaletsizliğin kralını orda gördüm. "6000TL bütçe" filan diyordu da (Bak başlığı hatırlamıyorum ama meblağ aklımda :D ) millet saldırmıştı oraya resmen :D

Geri