refresh

arkadaşlar grup dört tane yıllarını müziğe vermiş ancak bir arada fazla konser vermemiş kişilerden oluşmaktadır.yaklaşık üç ay önce toplanan grubumuzun ilk konserini 9 mart2007 tarihinde vermiş bulunmaktayız.
taz olarak fazla sert olmamakla beraber rockın her türünü çalmayı seviyoruz.genel olarak bayan vokalistimiz denizin sööledii şarkılara bazen de gitaristimiz yiğit eşlik etmektedir.
:zipla :kustum :seytan

vokal:Deniz
gitar:Yiğit
davul:Oksal
bas:Çağlar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar 9 mart cuma günü puntadaki konserimize herkesi bekliyoruz
eğlence garantilidir
kendi bestelerimizi de çalacağız :zipla :zipla :zipla

öncelikle yorumun için teşekkür ederiz
ama hayır refreshmant die bi grubu tanımıyoruz bile
sadece bi isim bulalım dedik ve böyle oldu bi özentilik söz konusu deil
konsere gel mutlaka bayaaaaaa sağlam olacak

arkadaslar! cuma bizi yalnız bırakmadıınız için çok teşekkür ederiz bi daa ki konser program yine desteklerinizi esirgemiceğinizden eminim. çok teşekkürlerr :zipla

merhaba arkadaslar konserimizde bizi yalniz birakmayan o muhtesem kitleye ve konserde harikalar yaratan grup elemani arkadaslarima gonulden tesekkuru bir borc bilirim

SÜPER BİR GRUP REFRESH!

arkadaşlar yıllardır bu kadar iyi bir grup dinlememiştim. herkese tavsiye ediyorum. cumaları punta da çıkıyorlar. mutlaka gidin dinleyin.

arkadaşlar grup elemanlarımızın sınavları ve çeşitli nedenlerden dolayı bar programımıza 1 ay süreyle ara vermiş bulunmaktayız bilgilerinize sunarız

Geri