Epiphone Les Paul Special 2 Vs Squier Bullet Stratocaster

'Elektro Gitarlar' forumunda OzanDurgut tarafından 26 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar arkadaşlar. Bu iki gitar arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi ?. Jazz Blues bide türkçe olarak duman model çalıyorum . Bana hangisi daha uygundur ?

2. iki gitara da uzun zaman sahip oldum. special 2'yi hiçbir şekilde önermem. bullet strat a göre daha pahalı olmasına rağmen tonları çok daha zayıf. bullet strat ise ton olarak daha iyi ama sustaini ve harmonikleri çok sıkıntı. benim sana öneririm ikinci el squier affinity strat veya gene ikinci el daha üst bir epiphone alman

llAnkall bunu beğendi.
  3. Teşekkürler yorumun için . Faat ilk gitarımı kinci el almamak konusunda karar kıldım. Fakat ikisinide gidip deneyeceğim.

4. Bence kararını gözden geçir sıfır gitar alma. 600 tl gibi bir bütçen var herhalde 2,el iyi bir gitar alabilirsin ;)

5. 1000₺ bütçem var diye git. markayı modeli takma dene hepsini kafana yatanı sıfır yada ikinci el al derim

llAnkall bunu beğendi.
  6. Yorumun için teşekkürler. Bende gidip deneme taraftarıyım zaten. Ekmek almıyoruz deneyeceğiz herhalde değil mi ? :D

7. Hocam deneyin tabi Gitarınızı başka şehirden almıyorsanız.Ama sıfır almayın bence.2.el alın derim ben.Bu arada 2 gitarıda denedim.Squier daha iyi gibi geldi.

8. Çok geç.

9. Ankara'da bitti demişlerdi sadece siyah rosewood modelleri kalmıştı istanbuldan getirelim demişlerdi İstanbul'da da mı bitmiş :/

10. Hayır başlık sahibi gitar aldı bile :)

Bu Sayfayı Paylaş