Satılık Hotone Nano Legacy Serisi Komple Paket

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda solitude71 tarafından 29 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    750TL
    Takasa:
    kapalı
    Hotone Nano Legacy serisi amfiler; Purple Wind, British Invasion ve Heart Attack .... 3 adept amfi ve yanında 2 adet Hotone kabin. Toplam 5 parça set halinde 750 TL.
    Amfiler tek tek olursa 250 TL ama kabinle almanızı tavsiye ederim, normal amfiye bağlamaktan daha iyi oluyor. Ha zaten büyük kabin varsa o zaman gerek yok. Kabinler tanesi 100TL. En güzel seçenek amfi ve 2 kabin almak, o zaman mini bir stack tadı yakalanıyor. Ufacık kabin oyuncak demeyin, amfi ve 2 kabin modunda Marshall MG tipi amfilerden daha iyi ses veriyor.

Hotone Nano Legacy Purple Wind - Kafa Amfisi
    Hotone Nano Legacy British Invasion - Kafa Amfisi
    Hotone Nano Legacy Heart Attack - Kafa Amfi
    Hotone Nano Legacy Guitar Cabinet - Gitar Kabini

Son düzenleme: 27 Ağustos 2016
    gilgamesh_berk bunu beğendi.
  2. Komple set halinde olursa fiyatı 750 yaptım.

Gelen birkaç ö.m. üzerine ortak açıklama yazayım ... ben müzisyen değilim amper, watt, impedans vs sormayın bana ama sokaktaki adam olarak cevaplayacağım bazı sorular:

Kabinle kullanabilir miyim? .... evet zaten bu özelliği gazlayıp duruyor video'lar ve tanıtımlar.

Kendi küçük kabinleri yeterli mi? .... yeterli subjektiftir, ben ikisini bir arada Stack yaptım normal bir oda içinde gayet keyifli ama büyük hacimli bir yerde tatmin etmez, sonuçta 10w'lık 3-5 inch boyunda hoparlör var içinde ... yine de Roland microcube'dan çok daha iyi ses veriyor diyebilirim. Tek kabiniyle de yeterli.

Gürültülü diye okuduk, ne iş? ... değil, sadece Heart Attack gain'i kökleyince az bir humming yapıyor aktif manyetiklerle bile ama gitarın volume'ünü kısınca bir gıdım o da gidiyor. single manyetikle ya da çok kalitesiz gitar, kablo, elektrik tesisatı durumlarında ne olur bilemem, muhtemelen öter başka herşeyin öteceği gibi.

Resimler temsili mi? ... değil, bizzat sandalyeye koyup çektim, o kadar güzel de çıkmamış ama ... temsili değil, iphone 6 plus kamerası.

kasbab bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş