Evde Çalışmak Için Amfi.

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Ali Geraylı tarafından 30 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. 10 ve 15 vatlık hangi amfi markalarını önerirsiniz.

2. Blackstar ID Core 10 al. Arkana bakma.

berdin123 ve llAnkall bunu beğendi.
  3. Abi 10 degilde 20 alsa daha iyi olur bence. Ppne bakarak metal dinliyorsun galiba. Line 6 15 w alabilirsin ibanez tbx 15 olabilir.

4. ID Corelar Line 6 spiderlara göre daha iyi bence. Spiderlar dijitallikten ağlıyorlar. Fiyat performans olarak da blackstar döver. Ben pratik için dediği için 10 dedim. Yoksa 20 de bi seçenek.

5. Evet abi haklısınız benden sizin gibi düşünüyorum ama abi baksın hangisi hoşuna giderse onu alsın diye söyledim.

santamarias bunu beğendi.
  6. Marshall MG 10 ve Fender 10 nasıl ?

7. Maalesef onlar başlangıç seviyesinde ötesinde çok ama çok kötü amfiler. Kesinlikle ama kesinlikle alma. Git roland cube al. Blackstar id core al. Bulamazsan line6 spider al. Vox valvetronix al. Fender Champ veya Fender mustang al. İyi amfi önemlidir. O amfilere gidip 10 bin liralık custom gitarlar taksan ibanez grg ile aynı sesi verecek amfiler. Kesinlikle 10 watt transistörlü başlangıç amfiler alma. Ne alırsan al :)

llAnkall ve Ali Geraylı bunu beğendi.
  8. Teşekkürler. :) Dikkate alıcam.

9. Bence id core. Bütçe olup iyi bir şey almak istemediğiniz sürece her seviyedeyken idare eder diye düşünüyorum :)

10. Vox Pathfinder 10

11. Bu iyimi ?

Ekli dosyalar:

12. Değil. Oyuncak gibi amfi.

13. Bunu son çare olarak öneririm. Önce dediğimiz diğer modellere ulaşma şansın varsa onlara bak derim.

14. Bugün id core umu satmaya karar verdim ilanıma göz atabilirsin.

Bu Sayfayı Paylaş