Yağmur Adam

1980 lerin en çok sevilen filmidir 4 dalda oskar alıp ki bunun içinde en iyi erkek oyuncu ödülüde var dustin hoffmana gitmiştir...

Otizmi konu alan ve iki kardeşin arasındaki duygusal bagı çok iyi yansıtmış filmdir.Filmin soundtrackı star haberde degil kanal d haberin sonunda çalıyordu.

Dustin Hoffman o rolüyle oscar almasa çok büyük haksızlık olurdu zaten! 3 ay boyunca otistik insanlarla yaşamış bu rol için ve hakkını da fazlasıyla vermiş.
Çok güzel bir filmdi gerçekten Rainman...

dustin hoffman cok iyi bi oyuncu zaten ama ben tom cruise'nin pek iyi bi aktör olduğunu düsünmüyodum bu filmi izleyene kadar.ama bu filmde cok basarılıydı.otel odasında tom cruise ve sevgilisi sevişirken rainman'ın yanlarında bitivermesi cok komikti.bi de charlie gibi dini imanı para olan bi adamın bile sonunda sevgiye yenilmesi hostu.

dustin hoffman n süper oyunculuk sergideii film
dustin hoffman ın raymond rolüyle en ii erkek oyuncu ödülünü aldı film
88yapımı yanılmıosm
sleepers,sphere,bandits gbi (özellikle sleepers)ii filmlerin yöntmni barry levinson n yönettiği film
haa bi de küçük tom vardı :)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

en az yirmi kere izlemişimdir kaçırılmıcak arşivlik bi film...
dustin hoffman ve tom cruise'n en iyi filmlerinden desem pek yanlış olmaz heralde ki ronald boss da çok iyi bi seneryo yazmış..

uzun süre otistik olabilme şansım hala var mı diye düşünmüştüm kibrit sayısını tahmin etmem ise faciaydı oturdum saydım :?

Geri