Satılık Tube Overdrive (high Voltage)

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda sedef tarafından 31 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Kırıkkale
    Fiyat:
    1200
    Takasa:
    kapalı
    1-Jan 5814 A Philips ECG NOS lamba 2 adet,

2-İthal Aleminyum enjeksiyon kutu,

3-AC 12 Volt 1A adaptör,

4-Lambaların anot voltajı 300 v,

5-Clean ve Overdrive seçme anahtarı,

6-Çift katotlu Led yeşil clean,kırmızı overdrive,

7-Clean volume kontrol,

8-Overdrive Gain (kazanç) kontrolü,

9-Overdrive Volume kontrol,

10-Geniş yelpazeli Bas ve Tiz kontrolü,

11-Eloktrostatik boya çizilmelere karşı mukavemetli,

12-Polyester soketler 2 adet,

13-Girişi şaseleyen özel jaklar,

14-yazı ve şekiller lazerle yazılmıştır,silinmezler,

15-Ağılık 600gr

16-Ölçüler 120*100*36 mm,

17-Lamba koruyucu yüksekliği 40.50mm

18-Ürün el yapımıdır,tasarım ve yapımı bana aittir,Her türlü telli çalgılarda inanılmaz bir performans sergilemektedir,Elektro Gitarda yüksek performans profosyonellerin olmazsa olmazı lambalı overdrive çıktı. DSCF7443.JPG DSCF7444.JPG DSCF7443.JPG DSCF7444.JPG DSCF7448.JPG ,bir yıl garantilidir.Adaptörü ile beraber gönderilir.

Ekli dosyalar:

RebelYell ve ALLİTERASYONSUZLUK bunu beğendi.
  2. Böyle sataşıyor gibi olacak ama sormadan edemeyeceğim, başka bir başlıkta bunun Matchless Hot Box klonu olduğunu söylediniz, burada da tasarım bana aittir diyorsunuz. Hangisi doğru?

3. Bir tasarım ürüne 1300 lira istemek için biraz kaynak gerekli gibi sanki? Bir kayıt, demo vs.. Yanlış anlamayın ürününüz 1300 lira etmez demiyorum. Neden bu fiyat sorusuna cevap için bir kayıt hazırlarsanız daha güzel olur sanki(mümkünse videolu bir tanıtım).

4. Burası yakında şenlenir. At fava, bekle :)

5. İthal Aleminyum enjeksiyon kutu? sdfsfdsfd

6. Kutu delikleri üzerindeki yazılar içerisindeki yerleşim döşeme tasarımı bana ait,çok videosu var vebde ilerde bende atarım videosunu yarı fiyatına veriyorum çinde 850 dolar fiyatı var.

7. Tanıtım için dğşük fiyatlara vermeyi düşünüyorum,sürekli olmayacak,reklamı olsun, insanlar tanısın cihaz kendi reklamını yapacaktır diye düşünüyorum,almak isteyenler irtibata geçebilir.
    12AU7
    12AX7
    12AT7
    ECC82,83
    5814 Kullanılan lambalar

Bu Sayfayı Paylaş