Cubase Ve Video

E

enessalih06

Arkadaşlar herkese iyi günler bugün ses kartı aldım gitar piano vs enstrümanlar çalıyorum. Cubase kurdum Ses kaydı alıyorum ama benim amacım video çekmek profesyonel bi video çekmek için ne yapmalıyım Elimde profesyonel kamera var Ama ben cubase ile kayıt alacağım sesi video ile nasıl birleştireceğim Yani bi tür amatör klip nasıl çekeceğim. Yardımcı olursanız cok sevinirim. Bilgisayarı kameraya bağlayıp mı yapılıyor, yapılıyorsa nasıl oluyor. Yoksa sesi önce cubase den kaydedip sonra mı video ile birleştiriyoruz. Ve nasıl oluyor. Şimdiden teşekkür ederim. İyi geceler...

Abi şöyle bir yol izlersen işi görür belki.Ses ile videoyu eş zamanlı olarak çekersin ardından videonu movie makerla açarsın,movie maker da videonu sağ tık yapıp sesi kapat diyip cubese ile yaptığın kayıdı ses bölümüne atarsın senkornize olduktan sonra kayıt edersin videoyu .

Ses kayıtlarınızı tamamlayıp üzerine playback görüntülerinizi çekin, sonra buses ve video dosyalarını adobe premiere, sony vegas tarzı bir programla senkronlayıp birleştirin

Geri